معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های استان تهران گفت: باتوجه به شرایط بیماری کرونا و لزوم پاسخگویی مناسب به ایثارگران و خانواده‌های معزز شهدا، تلاش کردیم تا بستر ارتباط غیرحضوری جامعه شریف ایثارگری با بنیاد را ارتقا دهیم.
به گزارش ایسنا، حسین شکرویان در حاشیه نشست تخصصی با روسای ادارات حوزه معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی با بیان اینکه امروز همدلی و همراهی مدیران و کارکنان در همه حوزه‌ها، زمینه خدمت رسانی شایسته به ایثارگران و خانواده‌های شهدا را فراهم کرده است، توضیح داد: با برنامه ریزی‌های صورت گرفته، شاخص‌ ارتباطات در ادارات تابعه ارتقاء یافت و امروز شاهد کاهش شکاف ارتباطی بین شهرستان‌های تابعه هستیم.
وی مهمترین شرط کاربرد و استفاده از اتوماسیون اداری را، توسعه دامنه عملیات سازمان برشمرد و افزود: امروز باتوجه به شرایط بیماری کرونا و لزوم پاسخگویی مناسب به ایثارگران و خانواده‌های شهدا، تلاش کردیم تا بستر ارتباط غیرحضوری جامعه شریف ایثارگری با بنیاد را ارتقا دهیم، توسعه راه‌های ارتباط مجازی، راه‌اندازی میز خدمت و پاسخگویی شفاف و غیرحضوری به ایثارگران از اهداف اجرای این طرح بود که امروز تا حد مطلوبی از آن محقق شد.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی بنیاد شهرستان‌های استان تهران با اشاره به ساماندهی املاک و ساختمان‌های تحت پوشش بنیاد شهرستان‌های استان تهران، خاطرنشان کرد: اقدامات انجام شده در امر ساماندهی املاک و دریافت اسناد ثبتی نیز از اقدامات مهم صورت گرفته است و امروز اداره کل بنیاد شهرستان‌ها در حوزه اسناد مالکیت، جزء استان‌های برتر در کشور معرفی شده است.

وی از تسریع در فرایند تبدیل وضعیت اشتغال ایثارگران در بنیاد شهرستان‌های استان تهران نیز خبر داد و گفت: با مصوبه مجلس و ابلاغ آن جهت اجرا در دستگاه‌های اجرایی، فرایند تبدیل وضعیت کارکنان شاغل از نیروهای انجام کارمعین، شرکتی و پروژه‌ای که دارای نسبت ایثارگری هستند با سرعت در حال انجام است.

شکرویان خدمت در بنیاد شهید و امور ایثارگران را مقدس و به فرموده امام راحل (ره) موهبت الهی دانست و تصریح کرد: هر خدمتی که از روی اخلاص و عشق در این حوزه صورت می‌گیرد، دعای خیر شهدا را به دنبال دارد و همه ما باید در برابر این مسئولیت پاسخگو باشیم.
 انتهای پیام

source