آلبوم موسیقی «بخشایش» به آهنگسازی پیام میرجعفری در ۸ قطعه منتشر شد.
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، آلبوم موسیقی «بخشایش» به آهنگسازی پیام ‌میرجعفری، در دسترس علاقه‌مندان قرار گرفت.
آلبوم «بخشایش» شامل ۸ قطعه به نام‌های «بخشایش»، «نیایش»، «آسنا»، «مستان»، «آوادیس»، «مهرآمیز»، «آرامش» و «یادآورد» است.‌ این آلبوم با همراهی هنرمندانی چون جعفر فیض‌اللهی، شاهرخ پورمیامین، پاشا هنجنی، نورایر گاپویان، شهرام پورمیامین، علی فیض‌اللهی، روناک رنجبین، هامون رحیمی‌فر، الهام رمضان، لرتا سرکیسیان، آنیتا نصیری‌کیان، پانته‌آ محمدی و احمد سرتیپی منتشر شده است.
بخش‌هایی از این اثر در کشور ارمنستان ضبط شده و در چند مقطع زمانی نیز برخی از قطعات این آلبوم چون قطعه «بخشایش» در چندین جشنواره دانشجویی به عنوان بهترین موسیقی تلفیقی مورد تقدیر قرار گرفته است. قطعه‌ای که به سفارش گروه حنانه و براساس آخرین سروده زنده‌یاد منصوره فِیلی ساخته شده است. 
۵۸۲۵۹
گردشگری از جمله صنایعی است که بیشترین آسیب را از همه گیری کرونا در جهان و ایران متحمل شده است. برخی برآوردها نشان می دهد  بخش گردشگری ایران که بیش از ۹۰ درصد آن مردمی است، در طول ۱۸ماه گذشته حداقل ۳۰هزار میلیارد تومان زیان متحمل شده است. این زیان در حالی است که دولت روحانی در واکسیناسیون عمومی کرونا بسیار ضعیف عملکرده و عملا چشم انداز روشنی از چرخش دوباره ی گردشگری وجود ندارد.
صورت‌های مالی سال ۱۳۹۹ بانک مهر ایران بدون بند حسابرسی به تصویب مجمع عمومی این بانک رسید.
تمامی حقوق این سایت برای خبرآنلاین محفوظ است. نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2018 khabaronline News Agancy, All rights reserved

source