دوازدهمین نشست آموزشی هشتمین جشنواره ملی نقش تن پوش به صورت آنلاین و با موضوع «رویکردهای طراحی خلاق در آثار عفاف و حجاب» برگزار می‌شود.
به گزارش ایسنا به نقل از روابط عومی هشتمین دوره جشنواره ملی نقش تن‌پوش، دبیرخانه این جشنواره در نظر دارد، تا همزمان با مرحله رقابتی جشنواره، نشست‌هایی آموزشی‌ را برای علاقه‌مندان و فعالان حوزه مد و لباس کشور برگزار کند.
این نشست ها با توجه به ملاحظات مربوط به همه‌گیری بیماری کرونا به شکل آنلاین و از طریق صفحه اینستاگرام جشنواره در دسترس مخاطبان قرار خواهد گرفت.
این نشست ۲۸ تیرماه با موضوع «رویکردهای طراحی خلاق در آثار عفاف و حجاب» و با حضور اکرم بایه، مدرس دانشگاه و مدیر موسسه طراحان رخت تن برگزار می‌شود.
علاقه‌مندان می‌توانند ساعت ۲۰ روز دوشنبه، ۲۸ تیرماه، از طریق لایو اینستاگرامی صفحه دبیرخانه جشنواره نقش تن‌پوش به آدرس http://instagram.com/jdmod.ir این نشست آموزشی را دنبال کنند.
هشتمین جشنواره نقش تن پوش به همت معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی هنر و با مشارکت اتحادیه پوشاک و حمایت معاونت ریاست جمهوری در امور زنان و خانوده، معاونت فرهنگی وزات علوم، کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور، دانشگاه ها و دانشکده‌های هنری، ستاد فناوری های نرم و هویت ساز و به دبیری امین مختاری، ۱ تا ۵ مرداد ۱۴۰۰ برگزار خواهد شد.
انتهای پیام

source

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.