انجمن منتقدان و نویسندگان آثار سینمایی ایران درگذشت حمیدرضا صدر را تسلیت گفت.
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، انجمن منتقدان و نویسندگان آثار سینمایی ایران طی انتشار متنی، درگذشت حمیدرضا صدر منتقد و تحلیل‌گر سینما و ورزش فوتبال را تسلیت گفت.
در متن این پیام آمده است؛
«مرگ را دانم ولی تا کوی دوست
راه اگر نزدیک‌تر داری بگو
حمیدرضا صدر فراتر از حضور تاثیر گذارش در زمینه تحلیل و نقد فیلم، نویسنده و صاحب نظر جدی، خوشفکر و کاربلد در حوزه فرهنگ و رسانه و ورزش فوتبال بود که زود از میان ما رفت.
درگذشت این همکار گرانمایه را به جامعه منتقدان، ورزش، اهالی سینما، فرهنگ و رسانه و علاقمندانش در اقشار مختلف اجتماعی تسلیت می‌گوییم.
یادش همیشه گرامی و جاودان
هیات مدیره انجمن منتقدان و نویسندگان آثار سینمایی ایران»
۵۸۲۴۵
گردشگری از جمله صنایعی است که بیشترین آسیب را از همه گیری کرونا در جهان و ایران متحمل شده است. برخی برآوردها نشان می دهد  بخش گردشگری ایران که بیش از ۹۰ درصد آن مردمی است، در طول ۱۸ماه گذشته حداقل ۳۰هزار میلیارد تومان زیان متحمل شده است. این زیان در حالی است که دولت روحانی در واکسیناسیون عمومی کرونا بسیار ضعیف عملکرده و عملا چشم انداز روشنی از چرخش دوباره ی گردشگری وجود ندارد.
مدیرعامل بانک مهر ایران خبر داد: در جلسه امروز مجمع عمومی عادی سالانه و فوق‌العاده بانک مهر ایران با حضور نمایندگان سهامداران مصوب شد ۱۰ درصد سود ۷۱۲۰ میلیارد ریالی این بانک در سال مالی منتهی به پایان اسفند سال ۱۳۹۹ به سهامداران پرداخت شود و مابقی آن به عنوان سود انباشتی در افزایش سرمایه چند مرحله‌ای بانک به کار گرفته شود.
تمامی حقوق این سایت برای خبرآنلاین محفوظ است. نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2018 khabaronline News Agancy, All rights reserved

source

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.