ایسنا/تهران رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران گفت: از دولت جدید انتظار می رود جهت ترویج فرهنگ شهادت و زنده نگهداشتن آثار شهدا تلاش و اقدامات موثرتر انجام بدهد.
به گزارش ایسنا، نشست همفکری جهت گرامیداشت شهدای شهریور ماه عصر دوشنبه ۲۸ تیر ماه با حضور جمعی از خانواده های شهدا در ساختمان مرکزی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران برگزارشد.
 
در این نشست که با حضور نمایندگانی از خانواده های شهیدان رجایی، اندرزگو و لاجوردی برگزار شد ؛ حجت الاسلام والمسلمین سید محسن محمودی گرامیداشت شهدا و تبیین شخصیت و ویژگی های شهدا را جهت الگودهی به جوانان یک وظیفه دینی وانقلابی دانست.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران رسالت فعالان فرهنگی و رسانه ای در این رابطه را بسیار خطیر دانست و خاطر نشان کرد: با توجه به شرایط کرونایی برنامه های مناسب پیش بینی خواهد شد.
عضو شورای فرهنگ عمومی استان تهران عنوان کرد: با توجه با اینکه دولت جدید اداره کشور را به دست خواهد گرفت انتظار می رود جهت ترویج فرهنگ شهادت و زنده نگهداشتن آثار شهدا تلاش واقدامات موثرتر صورت گیرد.
بر اساس این گزارش ؛ طول ایام شهریور ماه مقارن است با سالگرد شهادت شهیدان رجایی ، باهنر ، آیات مدنی و قدوسی ، اندرزگو ، لاجوردی ، عراقی و فرزندش حسام و دستجردی است.
انتهای پیام

source