مستند «سد در سد» که پشت پرده مافیای کنکور را افشا می‌کند در برنامه این هفته «به اضافه مستند» نمایش داده می‌شود.
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، سی‌ و ششمین قسمت از فصل چهارم برنامه تلویزیونی «به اضافه مستند» با پخش و بررسی مستند «سد در سد» به کارگردانی محمدجواد رئیسی، روی آنتن شبکه مستند می‌رود.
مستند «سد در سد» نگاهی متفاوت به زیرلایه‌های پدیده مهمی به نام «کنکور» دارد که در سالیان اخیر حواشی زیادی را تجربه کرده است. این مستند تلاش کرده با روایتی شفاف از پشت پرده مافیای کنکور، گردش مالی گسترده موسسات مرتبط با آن و فشارهایی که به دانش‌آموزان وارد می‌شود، به آسیب‌شناسی این پدیده مهم پرداخته و راه‌حلی برای برون رفت از این مشکلات سیستم آموزشی کشور ارائه دهد.
در این قسمت و پس از پخش مستند، میز کارشناسی برنامه با حضور مرتضی کاظمی و ریحانه نادری‌نژاد از کارشناسان حوزه آموزش، سیاستگذاری و اقتصاد آموزشی‌ برگزار می‌شود و درباره برگزاری کنکور و حواشی آن بحث و بررسی می‌کنند.  
این قسمت از برنامه، روز سه‌شنبه ۲۹ تیر ساعت ۲۰:۳۰ از شبکه مستند پخش خواهد شد و بازپخش آن روزهای چهارشنبه ۳۰ تیر ساعت ۸:۳۰ و جمعه ۱ مرداد ساعت ۱۵ است.
«به اضافه مستند»، مجموعه برنامه تلویزیونی شبکه مستند است که به پخش مستندهای دیده نشده داخلی و خارجی در تلویزیون و بحث کارشناسی پیرامون موضوع مستند می‌پردازد. این برنامه با اجرای امین قدمی، کارگردانی محسن کریمیان و تهیه‌کنندگی یاسر فریادرس با آیتم‌های مختلف سه‌شنبه‌های هر هفته ساعت ۲۰ روی آنتن شبکه مستند می‌رود.
۵۷۲۴۵
گردشگری از جمله صنایعی است که بیشترین آسیب را از همه گیری کرونا در جهان و ایران متحمل شده است. برخی برآوردها نشان می دهد  بخش گردشگری ایران که بیش از ۹۰ درصد آن مردمی است، در طول ۱۸ماه گذشته حداقل ۳۰هزار میلیارد تومان زیان متحمل شده است. این زیان در حالی است که دولت روحانی در واکسیناسیون عمومی کرونا بسیار ضعیف عملکرده و عملا چشم انداز روشنی از چرخش دوباره ی گردشگری وجود ندارد.
این روزها انتخاب لباس به صورت اینترنتی مانند خیلی از کارهای روزمره‌ای شده است که انجام می‌دهیم. خرید لباس به صورت آنلاین البته مزایایی دارد که با در نظر گرفتن آنها در زمان و هزینه ما صرفه جویی بسیاری می‌شود. با این نوع از خریدها در واقع زحمت زیادی برای گشتن به دنبال لباس در بازارها و مغازه‌های مختلف را نخواهیم داشت. این را هم باید در نظر بگیریم که اگر در این خرید بی‌دقتی کنیم دچار انواع مشکلات پس از آن خواهیم شد.
تمامی حقوق این سایت برای خبرآنلاین محفوظ است. نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2018 khabaronline News Agancy, All rights reserved

source