به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، سریال جاسوسی امنیتی “خانه امن” از شنبه پنجم تیرماه به آنتن شبکه آی‌فیلم آمد. سریالی که دوبله عربی‌اش بازتاب‌های فراوان و خوشایندی داشت و حالا قرار است فصل دوم آن ساخته شود. 
“خانه امن” با 44 درصد مخاطب موفق شد پربیننده‌ترین سریال در فصل زمستان باشد. با توجه به درصد بینندگان و قصه سریال، “خانه امن2” نیز شانس بالایی برای جلب توجه مخاطبان دارد. فصل دوم این سریال هنوز کلید نخورده است.
البته برخی می‌گویند سریال جدیدی که به نام “سرجوخه” آغاز شده به گونه‌ای ادامه این سریال محسوب می‌شود. 
حالا با رسیدن این مجموعه تلویزیونی به قسمت‌های پایانی، سریال “همه چیز آنجاست” به کارگردانی شهرام شاه حسینی از دوشنبه چهارم مرداد روی آنتن آی‌فیلم فارسی می‌رود و جایگزین این سریال تلویزیونی می‌شود که این شب ها بینندگان بسیاری را پای تماشای خود نشانده است.
“همه چیز آنجاست” یک ملودرام اجتماعی خانوادگی است که  به معضل  ورود کالاهای قاچاق به بازار ایران می پردازد. این موضوع در بستر یک داستان خانوادگی روایت می شود و  ثمره آتش کینه و نفاق بین اعضای خانواده را به تصویر می کشد. در این خانواده، مهرانه مهین ترابی  در نقش اکرم (مادر)، محمد عمرانی در نقش محسن، پدر خانواده، امین زندگانی در نقش مهدی، حسین مهری در نقش مهران و حدیث میرامینی در نقش مهرنوش بازی می کنند. الهام حمیدی نیز بازیگر نقش پرستو، همسر مهدی است.
کارگاه تولیدی خانواده فرهمند به علت ورود کالاهای خارجی به تعطیلی کشانده می‌شود. مهدی، پسر بزرگ خانواده، در جریان رفع مشکلات به وجود آمده، به بسیاری از رازهای خانواده‌اش پی می‌برد و  داستان «همه چیز آنجاست» شکل می گیرد.
“همه چیز آنجاست” محصول سال 1393 شبکه سه سیما  به تهیه‌کنندگی داوود هاشمی است و زنده‌یاد جمشید مشایخی، بهناز جعفری، آشا محرابی و فرحناز منافی ظاهر  نیز در آن به ایفای نقش پرداخته‌اند.
سریال “همه چیز آنجاست” از روز دوشنبه هفته آینده، روی آنتن آی‌فیلم فارسی می‌رود. بینندگان آی‌فیلم می‌توانند این سریال را هر شب به‌جز پنجشنبه ساعت 22 تماشا کنند. بازپخش آن نیز در ساعت‌های 6 صبح و 14 روز بعد خواهد بود.
انتهای پیام/

source