به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، اصغر توسلی کارگردان “روزگار جوانی” 15 روزی در منزل بود و حالا 5 روزی می‌شود که به بیمارستان رفته تا ریه‌های درگیرِ کرونای خود را درمان کند. این کارگردان در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی تسنیم از وضعیت رو به بهبود خود خبر داد و گفت: در سکانسی خارج از تهران که کار می‌کردیم صحنه شلوغ بود و سیاهی لشگر داشتیم که متأسفانه گرفتارِ کرونا شدم و دستیار صحنه و سیامک حلمی یکی از بازیگران سریال که نقش کوتاهی داشت هم درگیر این بیماری منحوس شدند. 
توسلی تصریح کرد: 10 درصد ریه‌هایم درگیر شده بود و حالا این وضعیت رو به بهود است و پس فردا از بیمارستان مرخص می‌شوم. 
سریال “روزگار جوانی” به کارگردانی اصغر توسلی و تهیه‌کنندگی سپهر محمدی در حال تولید است که این روزها به دلیل ابتلای کارگردان تصویربرداری پروژه متوقف شده است. 
او همچنین درباره از سرگیری تصویربرداری سریال “روزگار جوانی” گفت: در تلاشیم و امیدوارم با گذراندن دوره نقاهت، از پنجم مرداد تصویربرداری سریال نیز از سر گرفته شود که 24 قسمت تاکنون فیلمبرداری شده است. 
“روزگار جوانی” سریال پربازیگری است که از میانِ چهره‌های نوستالژی فصل اول فقط بیوک میرزایی در این فصل حضور دارد. در کنار او بازیگرانی همچون، آریا توسلی، سعید زارعی، سینا کرمی، امیر مسعود واعظ و عیسی حسینی، رسول نجفیان، زهرا داود نژاد، لاله صبوری، سیاوش چراغی‌پور، محمودرضا قدیریان، سولماز حصاری و فرشته آلوسی، بازیگران جدیدی مثل خسرو احمدی، الهام طهموری و سیامک حلمی حضور دارند.
این مجموعه هم همچون فصل اول، حالت و قالبِ اپیزودی دارد و بازیگران بسیاری میهمان هر داستان و قسمتی خواهند شد. 
تولید مجموعه تلویزیونی روزگار جوانی در گروه فیلم و سریال شبکه پنج سیما به تهیه‌کنندگی سپهر محمدی و کارگردانی اصغر توسلی از بهمن‌ماه 1399 شروع شده و قرار است در 30 قسمت روی آنتن برود.  
فصل اول “روزگار جوانی” سال 1377 به تهیه‌کنندگی اصغر توسلی، کارگردانی شاپور قریب و اصغر توسلی و نویسندگی اصغر فرهادی روی آنتن شبکه پنج رفت. همچنین فصل دوم این مجموعه در سال 1378 به تهیه‌کنندگی و کارگردانی اصغر توسلی و نویسندگی علی‌اکبر محلوجیان و فرهاد نقدعلی برای این شبکه تولید شد.
گفته می‌شود این مجموعه تلویزیونی بعد از محرم روی آنتن خواهد رفت.
انتهای پیام/

source