بخش آوایی سی‌ونهمین دوره از «جشنواره فرهنگی‌هنری دانش‌آموزی فردا» با حضور ۲۵۰ دانش‌آموز شرکت‌کننده در بخش‌های تک‌نوازی دختران و پسران، تک‌خوانی پسران و لالایی‌خوانی دخترانِ مقاطع متوسطه اول و دوم در حال برگزاری است.
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، بخش آوایی سی‌ونهمین دوره از «جشنواره فرهنگی‌هنری دانش‌آموزی فردا» در سطح کشور و به صورت آنلاین در حال برگزاری است.
«جشنواره فرهنگی‌هنری دانش‌آموزی فردا» در ۵ بخش اصلی و  ۸۰ گرایش از جمله تک‌نوازی (محلی، سنتی، کلاسیک)، تک‌خوانی پسران (محلی، سنتی) و لالایی‌خوانی دختران از ۲۸ تیر آغاز شده است و تا سوم مرداد ادامه دارد.  
 داوران بخش آوایی این رویداد از معصومه مهرعلی، مریم قرسو، سارنگ سیفی‌زاده، فاطمه‌ ایبک‌آبادی، پندار پارسی، احمد صدری، صادق چراغی، سامر حبیبی، سیامک جهانگیری، امیر شریفی، رضا طاهری، فرزین طهرانیان و مهرداد ناصحی تشکیل شده است.  

برگزیدگان بخش آوایی پس از طی مراحل رقابتی شهرستان، استان و منطقه و هم‌اکنون مرحله ابتدایی کشوری به‌صورت غیرحضوری، از میان حدود ۲۵۰ دانش‌آموز شرکت‌کننده در بخش‌های تک‌نوازی دختران و پسران، تک‌خوانی پسران و لالایی‌خوانی دخترانِ مقاطع متوسطه اول و دوم به ادامه رقابت خواهند پرداخت.
۵۸۲۵۹
گردشگری از جمله صنایعی است که بیشترین آسیب را از همه گیری کرونا در جهان و ایران متحمل شده است. برخی برآوردها نشان می دهد  بخش گردشگری ایران که بیش از ۹۰ درصد آن مردمی است، در طول ۱۸ماه گذشته حداقل ۳۰هزار میلیارد تومان زیان متحمل شده است. این زیان در حالی است که دولت روحانی در واکسیناسیون عمومی کرونا بسیار ضعیف عملکرده و عملا چشم انداز روشنی از چرخش دوباره ی گردشگری وجود ندارد.
این روزها انتخاب لباس به صورت اینترنتی مانند خیلی از کارهای روزمره‌ای شده است که انجام می‌دهیم. خرید لباس به صورت آنلاین البته مزایایی دارد که با در نظر گرفتن آنها در زمان و هزینه ما صرفه جویی بسیاری می‌شود. با این نوع از خریدها در واقع زحمت زیادی برای گشتن به دنبال لباس در بازارها و مغازه‌های مختلف را نخواهیم داشت. این را هم باید در نظر بگیریم که اگر در این خرید بی‌دقتی کنیم دچار انواع مشکلات پس از آن خواهیم شد.
تمامی حقوق این سایت برای خبرآنلاین محفوظ است. نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2018 khabaronline News Agancy, All rights reserved

source