ژاله علو که متولد ۱۳۰۶ در تهران است، به حق، مادربزرگِ بازیگران و دوبلورهای سینما، تئاتر و تلویزیون ایران به شمار می‌آید. او ۷۳ سال است که در عرصه هنر فعال است و مستند «دختر خورشید» که به‌تازگی به پایان رسیده است، به زندگی هنری او می‌پردازد.
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، ساخت مستند « دختر خورشید» که پرتره‌ای از زندگی ژاله علو، هنرمند پیشکسوت و سرشناس ایرانی است، به پایان رسید.
این مستند، به زندگی حرفه‌ای و شخصی ژاله علو، فعالیت‌های او در رادیو و در عرصه بازیگری و دوبله می‌پردازد.
این اثر، بخشی از مجموعه مستند بلند «استودیو هشت» است که با موضوع بررسی و تحلیل تاریخ فرهنگی و اجتماعی رادیو در ایران به مدت سه هزار دقیقه، در ۱۰ فصل ۵ قسمتی و در مجموع ۵۰ قسمت ۶۰ دقیقه‌ای در حال تهیه و تولید است.
هر مستند پرتره، یک فیلمنامه مستقل و یک راوی دارد که هر بار یکی از همکاران  آن شخصیت رادیویی، روایت می‌کند. در این مستند، معصومه نورزاد، گوینده و بازیگر نمایش رادیویی، راوی این قسمت است.
طراح، محقق، تهیه‌کننده و کارگردان این مجموعه، مهدی شیبانی‌زاده است.
۵۷۵۷
گردشگری از جمله صنایعی است که بیشترین آسیب را از همه گیری کرونا در جهان و ایران متحمل شده است. برخی برآوردها نشان می دهد  بخش گردشگری ایران که بیش از ۹۰ درصد آن مردمی است، در طول ۱۸ماه گذشته حداقل ۳۰هزار میلیارد تومان زیان متحمل شده است. این زیان در حالی است که دولت روحانی در واکسیناسیون عمومی کرونا بسیار ضعیف عملکرده و عملا چشم انداز روشنی از چرخش دوباره ی گردشگری وجود ندارد.
این روزها انتخاب لباس به صورت اینترنتی مانند خیلی از کارهای روزمره‌ای شده است که انجام می‌دهیم. خرید لباس به صورت آنلاین البته مزایایی دارد که با در نظر گرفتن آنها در زمان و هزینه ما صرفه جویی بسیاری می‌شود. با این نوع از خریدها در واقع زحمت زیادی برای گشتن به دنبال لباس در بازارها و مغازه‌های مختلف را نخواهیم داشت. این را هم باید در نظر بگیریم که اگر در این خرید بی‌دقتی کنیم دچار انواع مشکلات پس از آن خواهیم شد.
تمامی حقوق این سایت برای خبرآنلاین محفوظ است. نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2018 khabaronline News Agancy, All rights reserved

source