فرمانده انتظامی هرمزگان اعلام کرد: متهم دستگیر شده حمله به پزشکی درمانگاه، انگیزه خود را فشار شدید روحی و روانی ناشی از فوت پدر خود در درمانگاه عنوان کرد.
به گزارش فارس، سردار غلامرضا جعفری اظهار کرد: در پی انتشار گزارش حمله و ضرب و شتم یکی از پزشکان درمانگاه چمران در یکی از محلات شهرستان بندرعباس در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی پیگیری موضوع در دستور کار این پلیس قرار گرفت.
وی افزود: ماموران با انجام کار اطلاعاتی و بهره گیری از شیوه های پلیسی در کمترین زمان جوان ضارب را در یکی از محلات بندرعباس شناسایی و در یک اقدام ضربتی دستگیر و جهت بررسی و انجام تحقیقات لازم به یگان انتقال دادند.
فرمانده انتظامی هرمزگان ادامه داد: متهم دستگیر شده در بازجویی به عمل آمده ضمن اعتراف به جرم ارتکابی به شدت از اقدام خود اظهار ندامت و پشیمانی کرده و انگیزه خود را فشار شدید روحی و روانی ناشی از فوت پدر خود در درمانگاه عنوان کرد که با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شد.
به گزارش فارس، بررسی علل زد و خورد مردم با پزشکان و کادر درمانی در مراکز بهداشتی و خانه‌های بهداشت و … هم به لحاظ کیفیت و هم به لحاظ نوع برخورد با مردم در این مراکز نیز نیاز به بررسی دقیق و عمیق‌تری دارد تا بتوان در آینده از چنین برخوردهایی جلوگیری کرد. همچنین انتظار آن است که در راستای ارائه خدمات به خانواده‌های دارای بیمار کرونایی در استان، اقدامات حمایتی و درمان‌محوری در محل زندگی آنان ارائه و عرضه شود تا نیاز به تردد این بیماران و خانواده‌های آنان در سطح اجتماع نیز کاهش یابد.
نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
ما را دنبال کنید.

source

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *