به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم به نقل از ورایتی، «بسام طارق» کارگردان مسلمان پاکستانی فیلم «مغول موگلی» در حال مذاکره با کمپانی مارول برای کارگردانی فیلم «تیغه/Blade» با بازی «ماهرشا علی» است.
«ماهرشا علی» که دوبار برنده اسکار شده است در رویداد سینمایی کامیک-کان سن‌دیگو 2019 گفت که قرار است تا نقش شکارچی خون‌آشام را بازی کند. تاریخ ساخت این فیلم مورد انتظار هنوز نامعلوم است اما بنظر می‌رسد که جزو فاز چهارم جهان سینمایی مارول باشد.
«استیسی اِما آسای کافور» نویسنده فیلمنامه سریال «نگهبانان» در ماه فوریه اعلام کرد که فیلمنامه این فیلم را بهمراه رئیس کمپانی مارول «کوین فایگی» خواهد نوشت.
قبلاً «ویسلی اسنایپس» نقش این شکارچی دورگه را در یک سگانه تجاری به همین نام بازی کرده است که آغاز آن در سال 1998 بود. داستان این مجموعه درباره انسانی بود که قدرت خون‌آشام دارد و از انسان در برابر خونخواران محافظت می‌کند.
حضور علی در این فیلم زمانی قطعی شد که او بعد از بازی در فیلم Luke Cage گفت که دوست دارد تا لباس «ویسلی اسنایپس» را بر تن کند. استودیوی مارول نیز این درخواست را با سرعت پذیرفت.
طارق فیلم‌های کوتاه و مستندهای گوناگونی مانند این پرندگان راه می‌روند، گروه کوه سرخ، موگامبو و… را ساخته است.
او با کارگردانی این فیلم به جمع دیگر کارگردانان فیلم‌های مارولی مانند «کیت شورتلند» کارگردان «بیوه سیاه»، «کلویی ژائو» کارگردان «جاودانان»، «سم ریمی» کارگردان «دکتر استرانج»، «تایکا وایتیتی» کارگردان «ثور: عشق و رعد» و… خواهد پیوست.
انتهای پیام/

source