ایرنا نوشت: مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت مخابرات ایران خبر داد که وضعیت عمومی داود زارعیان از اساتید حوزه ارتباطات که به دلیل ابتلا به کرونا در بیمارستان بستری شده، به سطح مطلوبی رسیده است.
محمدرضا بیدخام، مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت مخابرات ایران روز چهارشنبه(۲۹ تیر) با اشاره به شرایط بهتر و سطح مطلوب‌تر حال عمومی داود زارعیان از اساتید حوزه ارتباطات خبر داد.
زارعیان در چند روز گذشته به سبب ابتلا به کرونا در بیمارستان بستری شده بود. بیدخام درباره وضعیت او گفت: «خوشبختانه با طی کردن روند درمان تحت نظر پزشک متخصص و دعای خیر دوستان و مردم، حال وی نسبت به روز گذشته شرایط بهتری دارد. خوشبختانه در ادامه روند رسیدگی تخصصی و دارویی تحت نظر پزشک معالج، ‌بدن وی به درمان پاسخ داده و حال عمومی زارعیان نسبت به روز گذشته شرایط بهتر و مطلوب‌تری دارد.»
مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت مخابرات ایران ضمن درخواست از مردم برای دعا و امیدواری برای شفای تمامی بیماران در ایام فرخنده اعیاد قربان و غدیر به ویژه آن دسته از هموطنانی که این روزها به سبب ابتلا به این ویروس در بیمارستان‌های کشور بستری هستند، گفت: «امیدوارم مردم ایران اسلامی تمامی بیماران از جمله داود زارعیان را از دعای خیر خود فراموش نکنند.»
داود زارعیان در سال ١٣۴۴ در شهرستان دامغان به دنیا آمد. وی مدرک کارشناسی خود را در سال ۱۳۶۷ در رشته علوم اجتماعی با گرایش علوم ارتباطات، روزنامه نگاری و روابط عمومی از دانشگاه علامه طباطبائی اخذ کرد. سپس در سال ۱۳۷۵ در مقطع کارشناسی‌ارشد رشته علوم ارتباطات و در سال ۱۳۸۱ دکترای علوم ارتباطات خود را از دانشگاه علامه طباطبائی مدارک دانشگاهی خود اخذ کرد.
او از نخستین مدرسان دانشکده خبر خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) بود که در دانشگاه علامه طباطبایی و دیگر دانشکده های علوم ارتباطات تدریس می کرد.
در سوابق علمی و اجرایی او مواردی چون قائم مقام اداره پشتیبانی وزارت سپاه، رئیس اداره انتشارات روابط عمومی وزارت پست و تلگراف و تلفن، مدیر کل روابط عمومی شرکت مخابرات ایران و مدیر کل روابط عمومی بانک مسکن به چشم می‌خورد.
او تدریس در دانشگاه علامه طباطبایی و سایر مؤسسات آموزش عالی دولتی و آزاد، نگارش کتاب مبانی کلی ارتباطات جمعی (انتشارات کارگزار روابط عمومی، ۱۳۸۲) و ارائه مقاله علمی در سمینارهای تخصصی روابط عمومی، روزنامه نگاری و فناوری اطلاعات را در کارنامه پژوهشی خود دارد.
۵۷۲۴۵
گردشگری از جمله صنایعی است که بیشترین آسیب را از همه گیری کرونا در جهان و ایران متحمل شده است. برخی برآوردها نشان می دهد  بخش گردشگری ایران که بیش از ۹۰ درصد آن مردمی است، در طول ۱۸ماه گذشته حداقل ۳۰هزار میلیارد تومان زیان متحمل شده است. این زیان در حالی است که دولت روحانی در واکسیناسیون عمومی کرونا بسیار ضعیف عملکرده و عملا چشم انداز روشنی از چرخش دوباره ی گردشگری وجود ندارد.
این روزها انتخاب لباس به صورت اینترنتی مانند خیلی از کارهای روزمره‌ای شده است که انجام می‌دهیم. خرید لباس به صورت آنلاین البته مزایایی دارد که با در نظر گرفتن آنها در زمان و هزینه ما صرفه جویی بسیاری می‌شود. با این نوع از خریدها در واقع زحمت زیادی برای گشتن به دنبال لباس در بازارها و مغازه‌های مختلف را نخواهیم داشت. این را هم باید در نظر بگیریم که اگر در این خرید بی‌دقتی کنیم دچار انواع مشکلات پس از آن خواهیم شد.
تمامی حقوق این سایت برای خبرآنلاین محفوظ است. نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2018 khabaronline News Agancy, All rights reserved

source