به گزارش خبرگزاری تسنیم، سیدعلی احمدی تهیه‌کننده برنامه “خندوانه” درباره ادامه ساخت این برنامه تلویزیونی پس از ابتلای رامبد جوان به کرونا، گفت: برای 6 قسمت مانده از فصل هفتم در حال تصمیم‌گیری هستیم.
احمدی در یادداشتی خطاب به مخاطبان «خندوانه» نوشت:
“سلام و ارادت
عیدتون مبارک!
امیدوارم سلامت باشید
امروز دقیقاً 7 ماه است که بیش از 150نفر بروبچه‌های “خندوانه” و “حالا برعکس” در حال تولید این دو مجموعه تلویزیونی‌اند.
از واکسن اختصاص یافته برای پروژه‌های در حال تصویربرداری تنها 10 سهمیه به این دو پروژه تعلق گرفت که آن هم چهار نفر از عوامل اصلی راضی به تزریق آن نشده و زدن واکسن را موکول به بعد از همه عوامل کردند.
متأسفانه در روزهای اخیر 17 نفر از عوامل این دو پروژه به کرونا مبتلا شده‌اند؛ چند بازیگر سریال، عروسک‌گردان‌های خندوانه و رامبد جوان!
امیدواریم با گذشت ایام دشوار ابتلا برای این عزیزان و رامبد عزیز بتوانیم شش برنامه انتهایی این فصل را با تدابیری روانه آنتن کنیم.
هم اکنون درحال برگزاری جلسات حضوری و آنلاین برای ایده‌پردازی این 6 برنامه‌ایم.
“خندوانه” دوست داشت مثل همیشه در این روزهای سخت کنار مردم عزیز خوزستان باشد و از همین‌جا مراتب هم‌دردی و تأسف عمیق‌مان را از حال این روزهای هموطنان عزیزمان در آن خطه شریف اعلام می‌کنیم.
حال عمومی همکاران عزیزم و رامبد جوان خوب است.
از همه شما مردم عزیز درخواست داریم با جدّی گرفتن رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی با قطع زنجیره انتقال این ویروس ضمن حفظ سلامتی خود و عزیزانمان به کمک کادر درمان بشتابیم.
انتهای پیام/

source