دومین شب از پنجمین دوره کنسرت‌های آنلاین انجمن موسیقی با عنوان «بر خط ماه و نوا۲» با سه اجرا برگزار شد.
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، پنجمین دوره کنسرت‌های آنلاینِ انجمن موسیقی ایران با مشارکت بنیاد فرهنگی‌هنری رودکی و حمایت دفتر موسیقی با عنوان «بر خط ماه و نوا۲» در حال برگزاری است. 
بر این اساس شامگاه سه‌شنبه ۲۹ تیر و در دومین روز این اجراها، ابتدا احسان عبدی‌پور (نوازنده سرنا) و علیرضا سپهوند (نوازنده تنبک) روی صحنه رفتند و قطعات آواز «شیرین و خسرو»، «سنگین سماع»، «سه پا شونه شکی» و «دو پا سواربازی» را اجرا کردند. 
اجرای دوم روز دوم، به گروهی چهار نفره متشکل از امیرحسین محمدیان (نوازنده فاگوت)، ریحانه حاجی‌محمدی (فلوت)، مینلی دانلیان (نوازنده کلارینت) و فربود فارسی (نوازنده پیانو) اختصاص داشت.  اجرای پایانی نیز توسط گروهی چهار نفره متشکل از اشکان کمانگری (آواز)، علیرضا دریایی (نوازنده کمانچه)، وحید طارمی (نوازنده شورانگیز) و فرهاد صفری (نوازنده تنبک و زروان) روی صحنه رفت. 
در کنسرت‌های آنلاین «بر خط ماه و نوا۲»  گونه‌های مختلف موسیقی از جمله موسیقی دستگاهی، نواحی و کلاسیک غربی در جدول برنامه‌ها گنجانده شده‌اند. این کنسرت‌ها تا روز پنجشنبه ۳۱ تیر با حضور گروه‌هایی دیگر ادامه دارد. 
۵۷۲۵۹
گردشگری از جمله صنایعی است که بیشترین آسیب را از همه گیری کرونا در جهان و ایران متحمل شده است. برخی برآوردها نشان می دهد  بخش گردشگری ایران که بیش از ۹۰ درصد آن مردمی است، در طول ۱۸ماه گذشته حداقل ۳۰هزار میلیارد تومان زیان متحمل شده است. این زیان در حالی است که دولت روحانی در واکسیناسیون عمومی کرونا بسیار ضعیف عملکرده و عملا چشم انداز روشنی از چرخش دوباره ی گردشگری وجود ندارد.
این روزها انتخاب لباس به صورت اینترنتی مانند خیلی از کارهای روزمره‌ای شده است که انجام می‌دهیم. خرید لباس به صورت آنلاین البته مزایایی دارد که با در نظر گرفتن آنها در زمان و هزینه ما صرفه جویی بسیاری می‌شود. با این نوع از خریدها در واقع زحمت زیادی برای گشتن به دنبال لباس در بازارها و مغازه‌های مختلف را نخواهیم داشت. این را هم باید در نظر بگیریم که اگر در این خرید بی‌دقتی کنیم دچار انواع مشکلات پس از آن خواهیم شد.
تمامی حقوق این سایت برای خبرآنلاین محفوظ است. نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2018 khabaronline News Agancy, All rights reserved

source

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.