به گزارش خبرگزاری تسنیم، تصویربرداری سریال تلویزیونی “راز ناتمام” به کارگردانی امین امانی این روزها در بیمارستان عمل زعفرانیه پیش می‌رود. تاکنون 85 درصد از این سریال تاریخی مقابل دوربین رفته است و ظرف روزهای آتی گروه برای ادامه تصویربرداری به چند لوکیشن دیگر در تهران و کشور ارمنستان خواهند رفت.
صبح امروز (سه‌شنبه 29 تیرماه) جمعی از مدیران سیمای استان‌ها و مقامات دولتی از پشت صحنه این سریال بازدید کردند و با عوامل و بازیگران پروژه به گپ و گفت پرداختند. در این مراسم همچنین بخش‌هایی از این سریال و گریم برخی از شخصیت‌های تاریخی داستان برای اولین بار برای مدیران به نمایش گذاشته شد.
احمدعلی رمضانی (مدیر صدا و سیمای کرمان)، فرشید شکیبا (قائم مقام سیمای استان‌ها)، اسرافیل علمداری (مدیر امور نمایشی مرکز سیمای استان‌ها) و علی زینی‌وند (استاندار کرمان) از جمله مdهمانان حاضر در این مراسم بودند.
بهرام ابراهیمی، رامین راستاد، نگین معتضدی، مریم کاویانی، مهدی امینی‌خواه و فرهاد جم گروهی از بازیگران اصلی «راز ناتمام»‌اند که در مراسم امروز نیز حضور داشتند.
علی و امین امانی این روزها مشغول ساختِ اثری تاریخی‌اند که به زندگی شهید باهنر می‌پردازد. فیلمنامه را جلال‌الدین درّی نوشته است. 
داستان از زمانی شروع می‌شود که شهید باهنر به عنوان نخست‌وزیر منصوب می‌شود؛ درام بیشتر حولِ این اتفاقات است. داستان پیچیدگی‌های پلیسی دارد که مربوط به پرونده انفجار و حمله تروریستی دارد که سرکرده‌اش شخصی به نام “کشمیری” بود.
تصاویر از بازدید مدیران در پشت صحنه سریال “راز ناتمام” را ببینید:
سریال , تلویزیون , صدا و سیما , عکس ,
سریال , تلویزیون , صدا و سیما , عکس ,
سریال , تلویزیون , صدا و سیما , عکس ,
سریال , تلویزیون , صدا و سیما , عکس ,
انتهای پیام/

source