زمان ثبت‌نام و ارسال اثر به بخش «فیلم مستند» پنجمین جشنواره تلویزیونی مستند تمدید شد.
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، با اعلام دبیرخانه پنجمین جشنواره تلویزیونی مستند، با توجه به شرایط کرونایی، تعطیلات پیش‌آمده و بنا به درخواست مستندسازان، زمان ثبت نام و ارسال اثر برای حضور در بخش «فیلم مستند» این رویداد تا ۱۴ مرداد تمدید شد.
بر این اساس، سامانه بخش «فیلم مستند» پنجمین جشنواره تلویزیونی مستند ساعت ۲۴ پنجشنبه ۱۴ مرداد بسته می‌شود و این تاریخ با توجه به زمان‌بندی جشنواره تمدید نخواهد شد. همچنین تاریخ بسته‌شدن سامانه ثبت نام و ارسال اثر در دو بخش «عکس مستند» و «مستندنگاری» نیز به‌زودی اعلام می‌شود.
پنجمین جشنواره تلویزیونی مستند با شعار «روایت حقیقت در قاب واقعیت» با انتشار فراخوان در بخش‌های «فیلم مستند»، «عکس مستند» و «مستندنگاری» به دبیری محسن یزدی، رئیس شبکه مستند صداوسیما آغاز به کار کرده است.
علاقه‌مندان می‌توانند برای ثبت نام در جشنواره و کسب اطلاعات بیشتر به آدرس اینترنتی www.festdoctv.com مراجعه کنند.
۵۷۲۵۹
گردشگری از جمله صنایعی است که بیشترین آسیب را از همه گیری کرونا در جهان و ایران متحمل شده است. برخی برآوردها نشان می دهد  بخش گردشگری ایران که بیش از ۹۰ درصد آن مردمی است، در طول ۱۸ماه گذشته حداقل ۳۰هزار میلیارد تومان زیان متحمل شده است. این زیان در حالی است که دولت روحانی در واکسیناسیون عمومی کرونا بسیار ضعیف عملکرده و عملا چشم انداز روشنی از چرخش دوباره ی گردشگری وجود ندارد.
این روزها انتخاب لباس به صورت اینترنتی مانند خیلی از کارهای روزمره‌ای شده است که انجام می‌دهیم. خرید لباس به صورت آنلاین البته مزایایی دارد که با در نظر گرفتن آنها در زمان و هزینه ما صرفه جویی بسیاری می‌شود. با این نوع از خریدها در واقع زحمت زیادی برای گشتن به دنبال لباس در بازارها و مغازه‌های مختلف را نخواهیم داشت. این را هم باید در نظر بگیریم که اگر در این خرید بی‌دقتی کنیم دچار انواع مشکلات پس از آن خواهیم شد.
تمامی حقوق این سایت برای خبرآنلاین محفوظ است. نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2018 khabaronline News Agancy, All rights reserved

source