در یک درگیری دسته‌جمعی در بیمارستان کوثر سنندج منجر به کشته‌شدن یک نفر و زخمی‌شدن ۱۲ نفر شد که دادستان سنندج می‌گوید: تاکنون ۶ متهم اصلی ‌این نزاع دستگیر شده‌اند.
به گزارش فارس از سنندج، اهالی دو  روستای اطراف سنندج به دلیل اختلاف ملکی درگیر می‌شوند که موجب زخمی‌شدن چند نفر شده و آنها را به بیمارستان کوثر سنندج منتقل می‌کنند.
چند نفر از بستگان ضاربین پس از تعقیب مصدومان، به اورژانس بیمارستان کوثر مراجعه می‌کنند و در آنجا درگیری بین طرفین دوباره بالا می‌گیرد و با قمه و شمشیر به جان هم می‌افتند.
 یکی از مصدومان این نزاع که دست وی از ناحیه مچ قطع می‌شود در حین اعزام به ارومیه برای پیوند عضو، به دلیل خونریزی زیاد فوت می‌کند.
یکی دیگر از مصدومان از ناحیه شاهرگ کردن مورد اصابت شمشیر قرار می‌گیرد اما این فرد بلافاصله به اتاق عمل منتقل می‌شود و جانش را نجات می‌دهند.
دستگیری 6 متهم اصلی درگیری 
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کردستان گفت: ۶ متهم اصلی درگیری با سلاح سرد در بیمارستان کوثر سنندج دستگیر شدند و تحقیقات درباره وقوع این درگیری تا نتیجه نهایی ادامه دارد.
محمد جباری شامگاه جمعه در مصاحبه با خبرنگاران رسانه‌ها اظهار داشت: تعدادی از اهالی ۲ روستای اطراف سنندج روز چهارشنبه پس از درگیری به دلیل اختلافات ملکی، زخمی و مصدوم و به بیمارستان کوثر سنندج منتقل می‌شوند که طرف مقابل اختلاف آن‌ها را تعقیب می‌کند و در محیط بیمارستان با اسلحه سرد بار دیگر به آنان حمله‌ور می‌شوند که در این درگیری یکی از افراد بشدت مجروح و در بیمارستان فوت می‌کند.
وی افزود: یکی از متهمان دستگیر شده از ضاربان اصلی فرد مقتول است، ضمن اینکه تحقیقات درباره وقوع این درگیری تا نتیجه نهایی ادامه دارد.
دادستان سنندج با هشدار به متهمینی که در این حادثه دست داشته و متواری شده‌اند، اضافه کرد: تمامی این افراد شناسایی شده و به زودی دستگیر خواهند شد.
وی اذعان داشت: دستگاه قضا در برخورد با کسانی که امنیت و آرامش عمومی جامعه را دچار اخلال کنند هیچ اغماض و مماشاتی نخواهد داشت.
جباری افزود: مردم استان اطمینان‌خاطر داشته باشند که مجرمین و متعرضین به امنیت و آرامش عمومی، هیچ راه فراری از دست قانون نداشته و دستگاه قضای استان بدون هیچ مسامحه‌ای بشدت با آنان برخورد خواهد کرد.
نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
ما را دنبال کنید.

source