مهران مدیری با اعلام اینکه ۹ قسمت دیگر «دورهمی» به فینال می رسد، درباره ی نحوه برگزاری ادامه قسمت های این مسابقه تلویزیونی توضیحاتی را ارائه داد.
به گزارش ایسنا، مهران مدیری درباره جزئیات فینال «دورهمی» چنین گفت: ۲۴ نفر از ۲۴ برنامه اول شدند و در مرحله نیمه نهایی حضور دارند. ۹ قسمت از این برنامه از یکشنبه شب به نیمه نهایی، نهایی و فینال فینالیست ها اختصاص پیدا می کند.
مدیری در توضیحات بیشتر درباره ی مرحله نیمه نهایی گفت: پیش از این مرحله دایره با هشت نفر بود و حالا با چهار نفر برگزار می شود. از این چهار نفر یک نفر با امتیاز کمتر خارج می شود و سه نفر به مرحله رُبات خواهند رفت. شش قسمت به این شکل خواهد بود. دو قسمت طور دیگر است و یک قسمت نهایی بین دو نفر برگزار خواهد شد. از میان این دو نفر یک نفر برگزیده مسابقه خواهد بود. یعنی از امشب بعد از ۹ قسمت به فینال فینالیست ها و نفر آخر که برنده برندگان خواهد بود،  می رسیم.
وی تاکید کرد که در مرحله جدید مسابقه «دورهمی» سوالات سخت تر شده است.
مجری «دورهمی» که این توضیحات را در برنامه یکشنبه ـ سوم مرداد ماه ـ ارائه می داد، همچنین درباره ی نحوه حضور فینالیست ها گفت: قرار بود برندگان را به ترتیب قسمت هایی که پخش شده بود بیاوریم ولی شرایط مختلفی وجود داشت. اینکه یک شرکت کننده در زمان مقرر نمی توانست در برنامه حاضر شود یا یکی از شرکت کنندگان به کرونا مبتلا شده بود و باید صبر می کردیم تا آن دوره را به سلامت رد کند، در نتیجه بر اساس رندوم، ۲۴ نفر در این ۹ قسمت شرکت خواهند کرد.
مدیری در پایان صحبت هایش تاکید کرد: مسابقات ما در مراحل نیمه نهایی، فینال و فینال فینالیست ها سخت تر است و طبیعتا هیجان بیشتری دارد. اطلاعات شرکت کننده ها هم حتما بالاتر است و بیشتر مطالعه کرده اند تا سوالات سخت تری را پاسخ دهند.
انتهای پیام

source