به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، سال گذشته خبر ساخته شدن فیلم جدید جن‌گیر توسط «دیوید گوردن گرین» با همکاری کمپانی‌ها سینمایی «بلام هاوس» و «مورگان کریک» منتشر شد.
در آن خبر گفته شد که تولید فیلم جدید جن‌گیر در ادامه همکاری این کارگردان با «بلام هاوس» است که فیلم‌های ترسناک «هالووین» را ساختند. طبق گزارشی که ورایتی منتشر کرده قرار است که برای تولید نسخه جدید فیلم سینمایی، کمپانی‌های «یونیورسال» و سرویس پخش آنلاین «پیکاک» 400 میلیون دلار هزینه کنند. در حال حاضر امتیاز تولید فیلم‌های جن‌گیر متعلق به کمپانی‌سینمایی «مورگان کریک اینترتینمنت» است که با گرین و بلوم‌هاوس همکاری خواهد کرد.
فیلم جدید جن‌گیر به صورت یک سه‌گانه تولید خواهد شد. سال گذشته گفته‌هایی مبنی بر اینکه «ویلیام فردکین» کارگردان نسخه اصلی فیلم این سه‌گانه جدید را تولید خواهد کرد منتشر شده بود که فردکین تمامی آنها را رد کرده بود و گفت که هیچ انگیزه و پول کافی برای اینکه او را برای ساخت دوباره فیلم راضی کند وجود ندارد.
احتمال تولید قسمت اول فیلم در سال 2023 وجود دارد و باتوجه به سرمایه‌گذاری سرویس پیکاک، این مجموعه از این سرویس پخش خواهد شد.
در این فیلم «الن برستین» در نقش «کریس مک‌نیل» مادر کودک جن‌زده بار دیگر بازی خواهد کرد.
انتهای پیام/

source