مستند جدیدی درباره «باب راس» که از او به عنوان بزرگترین معلم نقاشی جهان یاد می شود به زودی از طریق نتفلیکس عرضه خواهد شد.
به گزارش ایسنا، این مستند با عنوان «اتفاق های خوب، خیانت و طمع» به کارگردانی «جاشوا روفه» روایتی است از ناگفته هایی از زندگی «باب راس» خالق برنامه تلویزیونی «لذت نقاشی» که بین سال های ۱۹۸۳ تا ۱۹۹۴ روی آنتن می رفت و تبدیل به یک موفقیت بزرگ شد و روزانه از ۳۰۰ شبکه تلویزیونی پخش می شد. 
«باب راس» با درکی عمیق از طبیعت و رفتاری مهربان و ملایم، همه افراد را تشویق می کرد تا از خلاقیت خود استقبال کنند و خود را باور کنند و در این راه به یک پدیده فرهنگی تبدیل شوند. مردی که همواره معتقد بود هیچ اشتباهی رخ نداده است بلکه فقط اتفاقات خوب دهه‌ها لذت عظیمی را برای جهانیان به ارمغان آورده است. در حالی که صدای آرامش بخش و تصویر غیرقابل تردید او همچنان یک حس نوستالژیک را برانگیخته است، هنوز یک داستان شوم پیرامون نام او و امپراتوری ساخته شده اش وجود دارد که توسط شرکای او که زمانی مورد اعتمادش بودند ربوده شده است، افرادی که خیانت پنهان و آهسته آنها، فراتر از مرگ او در سال ۱۹۹۵ ادامه یافته است. 
«ملیسا مک کارتی»، «بن فالکون»، «دیوا دسوزا»، «جاشوا روفه» و «استیون برگر» تهیه کنندگان مستند «اتفاق های خوب، خیانت و طمع» هستند که قرار است از تاریخ ۲۵ اوت از طریق سامانه نمایش آنلاین نتفلیکس عرضه خواهد شد. 
«باب راس» در سال ۱۹۹۵ درگذشت اما همچنان به عنوان یک نماد فرهنگی مورد توجه است و قسمت های قدیمی از برنامه معروف تلویزیونی او «لذت نقاشی» در وبسایت یوتیوب بیش از ۴۵۰ میلیون بازدید داشته است. 
انتهای پیام

source

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *