روزنامه «خبرجنوب» در دو روز تعطیلی پیش رو در کنار مخاطبانش خواهد بود.
«خبرتعطیلات»، فردا و پس فردا به ترتیب به مناسبت عید سعید غدیرخم و همچنین ویژه جمعه منتشر ‌می‌شود. «غدیر خم»، روز پیمان و عیان شدن رازها و جاسوسی و جاسوس‌های زبده تاریخ، پرونده‌های این دو شماره را به خود اختصاص داده‌اند.
عناوین برخی از مطالب این دو روز نیز بدین شرح است: ستاره ساز(80 سالگی مسعود کیمیایی)، اینجا توکیوست میعادگاه المپیک، به قلمروی من نزدیک نشو!، حنجره زخمی (به بهانه 42 سالگی محسن چاوشی، خواننده و آهنگساز محبوب خرمشهری)، رستگاری عشق (درباره اینگمار برگمان از برجسته‌ترین فیلمسازان تاریخ)، احساس ترس ندارم(مانوئل نویر، تهاجمی‌ترین دروازه‌بان جهان)، ذهن زیبا (گشتی در میان مجسمه‌های خاص)، مقابله با ترس‌های شبانه کودکان، مزه  پریده!(حکایت طعم متفاوت غذا در هواپیما)، از جهنم تا بهشت (زندگی و ورزش «یانیس آنتتوکونمپو» فوق ستاره یونانی بسکتبال جهان)، مرا باور کن (همراه با فرناندو آلونسو، راننده اسپانیایی) و در جستجوی خوشبختی.
روز گشایش/ «خبرتعطیلات»، فردا و پس فردا هم منتشر ‌می‌شود
لازم به یادآوری است که اولین شماره «خبر تعطیلات»، جمعه سوم مرداد 1399 با رویکردی خواندنی و ارائه مطالب در زمینه‌های تاریخی، علمی، دانستنی، ورزشی، موسیقی، سرگرمی و سینمایی منتشر شد تا از آن پس، روزنامه «خبرجنوب» در اقدامی منحصر به فرد و به پاس همراهی مخاطبان پرشمار خود طی42 سال گذشته در تمامی روزهای جمعه و تعطیلات رسمی نیز در کنار علاقه‌مندانش باشد.
23
آیا می‌دانید همانقدر که دانش و علم واقعی می‌تواند رشد و آگاهی به ارمغان بیاورد، توهم دانش بسیار خطرناک است؟
تمامی حقوق این سایت برای خبرآنلاین محفوظ است. نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2018 khabaronline News Agancy, All rights reserved

source

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.