تازه‌ترین تصاویر سریال «قبله عالم» با نزدیک شدن به زمان پخش آن در شبکه نمایش خانگی، رونمایی شد. در یکی از این تصاویر، حامد کمیلی در نقش ناصرالدین‌شاه دیده می‌شود.
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، سریال تاریخی «قبله عالم» به کارگردانی حامد محمدی، هر هفته، روزهای یکشنبه، در یکی از پلتفرم‌های شبکه نمایش خانگی، به اشتراک گذاشته خواهد شد.
گروه فیلمبرداری سریال که ساخت این اثر تاریخی را از شهر کاشان آغاز کرده بودند، این روزها در تهران، مشغول ضبط قسمت‌های باقی مانده هستند.
حامد کمیلی، سام درخشانی، هادی کاظمی، شقایق دهقان، اردشیر رستمی، سوگل خلیق، مارین ون هولک، سمانه پاکدل، مهیار پوربابایی، زهرا بهروزمنش، واراند پطروسیان، مجتبی فلاحی و پژمان بازغی و سروش صحت، بازیگران این سریال هستند که نخستین قسمت آن، روز یکشنبه ۱۰ مرداد پخش خواهد شد. 
در خلاصه داستان این سریال که حامد محمدی نگارش آن را بر عهده داشته، آمده است: «مادرجان این همه زن را مرخص بفرمایید تا اندرونی کاخ خلوت شود، پدرسوخته‌ها مضمون کوک می‌کنن تا قبله عالم را هوس‌ران جلوه دهند.»
زمان پخش سریال «قبله عالم» اعلام شد
۵۷۲۴۵
توسعه زیرساخت‌ها و رشد چشمگیر شاخص‌های عملیاتی رایتل با تکیه بر توان داخلی و غلبه بر پیچیده‌ترین و سخت‌ترین شرایط تحریم رخ داد.
تمامی حقوق این سایت برای خبرآنلاین محفوظ است. نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2018 khabaronline News Agancy, All rights reserved

source