شبکه رادیویی قرآن به مناسبت عیدسعید غدیر، دهه امامت و ولایت، ویژه برنامه "قدر و غدیر" را به صورت جُنگ میدانی و زنده تقدیم علاقه مندان می‌کند.
به گزارش ایسنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی رادیو قرآن؛ همزمان با فرارسیدن عیدسعید غدیر خم و دهه امامت و ولایت، گروه علوم قرآنی رادیو قرآن ویژه برنامه “قدر و غدیر” را برای عموم شنوندگان تدارک دیده است.
این برنامه چهارشنبه  ۶ مرداد ماه از ساعت ۲۱ به مدت ۱۲۰ دقیقه به صورت جُنگی میدانی و زنده از آستان مطهر امامزاده هلال بن علی علیهماالسلام فرزند بلافصل امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام، واقع در شهر آران و بیدگل از توابع کاشان تقدیم شنوندگان خواهد شد.
ویژه برنامه “قدر و غدیر” با هدف ترویج فرهنگ غدیر و ولایت و زنده نگه داشتن این واقعه بزرگ به روی آنتن رادیو قرآن خواهد رفت.
بر اساس این گزارش “قدر و  غدیر ” شامل آیتم های متنوعی از قبیل مسابقه؛ مسابقه ای شاد و مفرح برای کودکان، نوجوانان و جوانان حاضر در محفل و سوال پیامکی برای شنوندگان، آیتم نمایش، روایت، مستند، خطبه خوانی غدیر، شعر خوانی و دکلمه خوانی آیینی، گفت‌وگو با میهمانان حضوری برنامه اعم از؛ حافظان کتاب شریف نهج البلاغه از شهر کاشان پایتخت نهج‌البلاغه، بخش کارشناسی؛ حضور امام جمعه کاشان حجت‌الاسلام سلیمانی و گفت‌وگو درباره واقعه غدیر و بخش گزارش از شهر مقدس مشهدالرضا است.
یادآور می‌شود برنامه “قدر و غدیر” کاری از گروه علوم قرآنی شبکه رادیویی قرآن به تهیه کنندگی علیرضا صفرزاده، اجرای حمید عبیری، گویندگی یاسر دعاگو و روایت گری کتایون درویشی است.
انتهای پیام

source