تسنیم نوشت: مریم سعادت، بازیگر قدیمی سینما وتلویزیون می‌گوید وقتی با مردم در کوچه و خیابان روبرو می‌شود درباره سریال "دردسرهای عظیم" با او صحبت می‌کنند.
بخش‌هایی از صحبت‌های مریم سعادت را مرور می‌کنیم.
از بین سری اول و دوم سریال دردسرهای عظیم کدام را بیشتر می‌پسندید؟
 دردسرهای عظیم1 را بیشتر دوست دارم. دلیل خاصی هم ندارد. شاید به این دلیل که اولین سری بود و مردم با ذوق و شوق آن را نگاه و پیگیری می‌کردند، برایم جذاب‌تر است.
واکنش‌ها و نظرات مخاطبان پس از پخش سریال چگونه بود؟
مردم سریال را دوست داشتند و همچنان هم دوست دارند. هنوز هم وقتی با مردم برخورد دارم در مورد سریال صحبت می‌کنند، به خصوص زمانی که در حال پخش بازپخش هم هست. دردسرهای عظیم از جمله سریال‌های پربیننده تلویزیونی بود و مخاطبان زیادی این مجموعه را تماشا می‌کردند.
شما در سریال دردسرهای عظیم بیشتر با بازیگرانی بازی داشتید که در آن سال‌ها در ابتدای راه بازیگری بودند، همکاری با این جوانان چگونه بود و آنها را چقدر توانا و آینده‌دار می‌دیدید؟
 میانه من با جوانان همیشه خوب بود و از کار با آنها لذت برده‌ام. از آنجا که خودم مدرس بازیگری‌ام، ارتباط خوبی با بازیگران جوان دارم. بازیگران جوان اما با استعدادی در سریال دردسرهای عظیم حضور داشتند که از همکاری با آنها واقعا لذت بردم، به خصوص خانم الناز حبیبی که واقعاً بازیگر بااستعدادی‌اند و قلب مهربانی دارند. بازیگر نوجوانی که نقش پسرم را در سریال بازی می‌کرد هم بازیگر با استعدادی بود. او حالا برای خودش جوانی شده است و امیدوارم موفق باشد.
فکر می‌کنید آن طور که در سریال دردسرهای عظیم می‌بینیم، هنوز در شهر تهران خانه‌هایی باشند که تعدادی همسایه در کنار هم و با روابطی چنین صمیمانه زندگی کنند؟
 تهران را فکر نمی‌کنم. به هر حال دوره و زمانه عوض شده است و این روزها زندگی آپارتمانی حرف اول و آخر را می‌زند. با این حال، اگر چنین خانه‌ ای با این روابط صمیمانه و نزدیک بین همسایه‌ها وجود داشته باشند واقعاً زیباست.
این روزها مشغول کار جدیدی هستید؟
 یک کار تلویزیونی دارم که قرار است به زودی روی آنتن برود اما از بردن نامش معذورم.
۵۸۵۸
آیا می‌دانید همانقدر که دانش و علم واقعی می‌تواند رشد و آگاهی به ارمغان بیاورد، توهم دانش بسیار خطرناک است؟
تمامی حقوق این سایت برای خبرآنلاین محفوظ است. نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2018 khabaronline News Agancy, All rights reserved

source