به گزارش خبرگزاری تسنیم، معاونت امور استان‌ها در پیامی اعلام کرد که سری جدید برنامه “بهارستان” سه‌شنبه هر هفته از شبکه شما پخش خواهد شد. 
سری جدید این برنامه تلویزیونی با محوریت گفت‌وگو با نمایندگان مردم مناطق مختلف کشور در مجلس شورای اسلامی به آنتن سیما می‌رسد.
این برنامه در سری‌های گذشته نیز با اولویت دادن به مطالبات مردمی در شهرستان‌هایی که دسترسی کمتری به رسانه ملی دارند، فضا را برای طرح مباحث منطقه‌ای با نگاه به منافع ملی فراهم کرده و در این سری نیز همین هدف را با ایده و شکل متفاوتی دنبال می‌کند.
در هر قسمت از این برنامه ظرفیت و استعدادها و نیز چالش‌های پیش‌روی هر استان در حوزه‌های فرهنگی، اقتصادی، ورزشی، اجتماعی و …در حوزه انتخابیه مربوط به همان قسمت، مطرح شده و نمایندگان مردم آن شهر و دیار مناطق در مجلس یازدهم پیگیر مطالبات مطروحه خواهند بود. 
“بهارستان” با پیوست فضای مجازی و صفحات اجتماعی خود یعنی هماهنگی کامل برادکست و برادبند، سعی دارد تا ارتباط دو سویه‌ای را با مخاطبان برقرار کرده و این هدف را محقق کند که مردم بدون واسطه با نمایندگان خود در خانه ملت گفت‌وگو و دیدگاه‌های خود را مطرح کنند.
سری جدید این برنامه تلویزیونی سه‌شنبه هر هفته ساعت 21 از شبکه شما روی آنتن می‌رود.
پیش از این “بهارستان” تحت عنوان میدان بهارستان ویژه برنامه انتخاباتی از شبکه دو سیما پخش می‌شد. در آن برنامه که اجرای آن را محمد سلوکی برعهده داشت به بررسی تاریخچه 10 دوره گذشته مجلس، مناظره خیابانی و خیلی از اتفاقات انتخاباتی پرداخته می‌شد.
البته برنامه‌هایی تحت عنوان “بهارستان” در رادیو صبا و رادیو تهران هم روی آنتن رفته است. 
انتهای پیام/

source

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.