با گذشت دو روز از طرح تابستانه کتاب ۱۴۰۰، مردم، ١٣٧ هزار و ٧٠٢ نسخه کتاب را خریداری کردند.
 به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، در دو روز نخستِ هجدهمین دوره طرح‌های توزیع یارانه کتاب با عنوان تابستانه کتاب ۱۴۰۰، ١٣٧ هزار و ٧٠٢ نسخه کتاب به ارزش ٧٩ میلیارد و ٢٧٠ میلیون و ١٧٥ هزار و ٩٨٩ ریال، توسط ۹۷۴ کتابفروشی در سراسر کشور، به فروش رسید.
استان تهران با ۱۶۲ کتابفروشی و فروش ٢٠ هزار و ۶۶٢ نسخه کتاب به مبلغ ١٢ میلیارد و ٢٠٧ میلیون و ۶۶٣ هزار و ٩٠ ریال توانست ١٥ درصد از کل فروش در این طرح را از بین ۳۱ استان کشور به خود اختصاص دهد.
در تابستانه کتاب ۱۴۰۰، تاکنون تهران، خراسان رضوی، اصفهان، قم، فارس، گیلان، آذربایجان شرقی‌، مازندران، خوزستان و کردستان به عنوان پرفروش‌ترین استان‌ها بر اساس تعداد کتاب معرفی شدند.
همچنین، استان‌های تهران، اصفهان، خراسان رضوی، قم، فارس، گیلان، آذربایجان شرقی، کردستان، مازندران و خوزستان، تاکنون به عنوان پرفروش‌ترین استان‌ها به لحاظ مبلغ فروش در طرح «تابستانه کتاب ۱۴۰۰» شناخته شده‌اند.
در طرح تابستانه کتاب ۱۴۰۰، خریداران می‌توانند تا پانزدهم مرداد با مراجعه به کتابفروشی‌های عضو طرح،‌ کتاب‌های عمومی، کودک و نوجوان و دانشگاهی را با یارانه ۲۰ درصدی خریداری کنند.
۵۷۵۷
کنترل نمودن منابع یک فضای میزبان، برای مدیریت رخدادهایی که در فضای هاست اتفاق می‌افتد، اهمیت دارد، در واقع کنترل پنل، امکان مدیریت و دسترسی به تمامی امکانات هاست را در اختیار مدیران و صاحبان وب‌سایت قرار می‌دهد.
تمامی حقوق این سایت برای خبرآنلاین محفوظ است. نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2018 khabaronline News Agancy, All rights reserved

source

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *