مسئول نشر آثار و ارزش‌های مشارکت زنان در دفاع مقدس آذربایجان‌غربی گفت:تا کنون ۷۰ درصد دانشنامه نقش زنان این استان تدوین شده و امیدواریم بتوانیم تا پایان سال جاری آن را تکمیل خواهییم کرد.
به گزارش ایسنا، لیلا سپهری با اشاره به نقش بانوان در دوران هشت سال دفاع مقدس توضیح داد: با توجه به نقش مهم زنان استان آذربایجان غربی در پیروزی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، یکی از برنامه‌های شاخصی که دفتر نشر آثار و ارزش‌های مشارکت زنان در دفاع مقدس استان آذربایجان غربی در دست اجرا دارد انتشار کتاب دانشنامه نقش زنان استان آذربایجان غربی در دفاع مقدس است.
وی با اشاره به روند اجرای این طرح گفت: تا کنون ۷۰ درصد دانشنامه تدوین شده و امیدواریم بتوانیم تا پایان سال جاری آن را تکمیل خواهییم کرد. سبک زندگی شهدا حاوی فرهنگ غنی از ایثار،ولایت مداری،گذشت و فداکاری است. چه بهتر می‌شد اگر می‌توانستیم این سبک زندگی را به عنوان مناسب‌ترین و موفق ترین الگو برای انتخاب سبک زندگی خانواده‌ها معرفی و ترویج نماییم ؛ چون متأسفانه امروزه الگوهایی که سر منشأ هدایت برای جوانان باشند در جامعه به خوبی معرفی نشده است. اگر به دنبال رشد و بالندگی جامعه هستیم می‌بایست در خصوص معرفی شهدا و خانواده‌های آنها که بهترین الگوه و اسوه‌های ناب و مهمترین پشتوانه‌های فرهنگی کشور هستند بیشتر تلاش نماییم.
انتهای پیام

source