به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از روابط عمومی شبکه چهار سیما، «بیکران» به سردبیری علیرضا معادی با حضور مهمانانی همچون وحید جلیلی (روزنامه نگار، فعال فرهنگی و سیاسی) ، محمدحسین بدری (روزنامه‌نگار و نویسنده) و کاظم کاظمی (شاعر و نویسندۀ افغانستانی) از ساعت 19 الی 20 به روی آنتن رفت.
گفتنی است که محمدسرور رجایی، متولد 1348 کابل بود. وی از سال 1373 به ایران مهاجرت کرده و مدیریت خانه ادبیات افغانستان و مدیریت دفتر شعر و داستان افغانستان در حوزه هنری را برعهده گرفت.
 
از جمله آثار او می‌توان به «در آغوش قلب‌ها: اشعار و خاطرات مردم افغانستان درباره امام خمینی»، «از دشت لیلی تا جزیره مجنون»، «مأموریت خدا: هفت روایت از احمدرضا سعیدی، شهید ایرانی جهاد اسلامی افغانستان»، «گرگ‌های مهربان کوه تخت: داستانی از افغانستان» و «سفیدتر از آفتاب: گزیده‌ شعرهای حیدری وجودی» اشاره کرد.
وی که از مدتی پیش به دلیل ابتلا به کرونا در بیمارستان میلاد تهران بستری بود، پنجشنبه هفتم مردادماه 1400 دار فانی را وداع گفت.
بیکران به تهیه‌کنندگی طه حکیمی و اجرای حامد مهربانی، با مشارکت مرکز رسانه سازمان تبلیغات اسلامی تهیه و از شبکه 4 پخش می‌شود.
انتهای پیام/

source