رییس دفتر رییس‌جمهوری و معاون ارتباطات و اطلاع‌رسانی دفتر رییس‌جمهوری در پیام‌هایی جداگانه از مدیرعامل ایسنا برای همکاری‌ جهت انتشار اخبار دولت قدردانی کردند.
به گزارش ایسنا، در پیام محمود واعظی خطاب به علی متقیان آمده است:
«جناب آقای علی متقیان
در پایان هشت سال خدمتگزاری دولت تدبیر و امید، برخود فرض می‌دانم از همدلی‌ها، همراهی‌های بی‌دریغ و تلاش‌های مجدانه جناب عالی در تحقق اهداف و برنامه‌های دولت تدبیر و امید به ویژه تداوم تلاش‌های شما در شرایط سخت تحریم‌های اقتصادی و همه گیری ویروس کرونا، صمیمانه سپاسگزارم.
امیدوارم در پرتو دانش و تجربیات گران‌بها، همچنان در سنگرهای خدمت‌گزاری  برای کشور و تحقق اهداف و آرمان‌های بلند نظام مقدس جمهوری اسلامی، منشاء خیر و برکت باشید.
سعادت، سلامت و توفیقات روز افزونتان را از خداوند متعال مسئلت دارم.
محمود واعظی»
علیرضا معزی نیز در پیام خود آورده است:
«جناب آقای متقیان
مدیرعامل محترم خبرگزاری ایسنا
سلام علیکم
در پایان هشت سال خدمتگزاری دولت تدبیر و امید، بر خود فرض می‌دانم از همدلی‌ها، همراهی‌های بی‌دریغ و تلاش‌های مجدانه جناب عالی در تحقق اهداف و برنامه‌های دولت تدبیر و امید به ویژه تداوم تلاش‌های شما در شرایط سخت تحریم‌های اقتصادی و همه گیری ویروس کرونا، صمیمانه سپاسگزارم.
امیدوارم در پرتو دانش و تجربیان گران‌بهاء، همچنان در سنگرهای خدمت‌گزاری برای کشور و تحقق اهداف و آرمان‌های بلند نظام مقدس جمهوری اسلامی، منشاء خیر و برکت باشید.
علیرضا معزی»
انتهای پیام

source

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *