ایسنا نوشت: هادی مرزبان کارگردان نمایش «دکتر نون» که از هفته گذشته، بار دیگر تمرین آن را از سر گرفته است، از پیوستن امین زندگانی به گروه بازیگران این نمایش خبر می‌دهد و امیدوار است با وجود شرایط دشوار کرونایی ، طلسم اجرای «دکتر نون» شکسته شود.
او در این باره توضیح داد: «فعلا مشغول تمرین هستیم . در حال حاضر، حضور در تمرین تئاتر از خودگذشتگی زیادی می‌خواهد که بچه‌های ما این عشق را دارند و از جان مایه می‌گذارند.»
این کارگردان که پیش از این در نمایش‌های «تانگوی تخم مرغ داغ»، «پایین، گذر سقاخانه» و «بنگاه تئاترال»، با زندگانی همکاری کرده، از همکاری دوباره خود با این بازیگر بسیار خوشنود است و یادآوری می‌کند: «سال‌هاست یکدیگر را می‌شناسیم و با هم همکاری داریم. خوشبختانه همکاری جدیدمان هم بسیار رضایت‌بخش است و امین زندگانی در نقش «دکتر نون» در کنار صدرالدین زاهد، در نقش «دکتر مصدق»، زوج هنری خوبی را تشکیل می‌دهند.»
مرزبان امیدوار است که این اثر نمایشی اوایل مهر امسال در تالار اصلی مجموعه تئاتر شهر روی صحنه برود.
او که از ۱۷ سال پیش سودای اجرای این اثر نمایشی را در سر داشته، اضافه می‌کند: «این نمایش در هر مقطعی دچار موانع و مشکلاتی شد و تازه‌ترین بن‌بست ما هم کروناست. از سال ۹۸ که بار دیگر تمرین آن را از سر گرفتیم، هر بار به دلیل شرایط کرونایی، از اجرا باز ماندیم ولی امیدوارم این بار واقعا طلسم اجرای این نمایش شکسته شود.»
به گفته او، قرار است به زودی گروه بازیگران این نمایش کامل شود.
نمایش «دکتر نون زنش را بیشتر از مصدق دوست دارد»، بر اساس داستانی به همین نام از شهرام رحیمیان، اجرا خواهد شد. 
۵۷۵۷
وقتی صحبت از وام خرید خودرو به میان می‌آید کوهی از کاغذ بازی‌های بانکی و انواع و اقسام ضامن به ذهن خطور می‌کند. اما حالا یک روش فوق‌العاده برای خرید خودرو با وام هم مطرح است که نه فقط عدد دریافتی آن به مراتب بالاتر از سیستم بانکی است، بلکه استفاده از آن نیز چندان سخت نیست.
تمامی حقوق این سایت برای خبرآنلاین محفوظ است. نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2018 khabaronline News Agancy, All rights reserved

source