به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، «متأسّفانه امروز کسانی هستند که در زیر سایه‌ی جمهوری اسلامی و به برکت مجاهدت همین شهیدان و رزمندگان و ایثارگران و امثال اینها دارند با امنیّت و آزادی زندگی می‌کنند و 180 درجه بر خلاف خواسته‌های آنها و اهداف انقلاب کار می‌کنند و حرکت می‌کنند! اینها باید برای خودشان روشن کنند که جواب این خون‌های پاک را چه جور خواهند داد.»
این بیانات مقام معظم رهبری در دیدار اعضای ستاد برگزاری کنگره ملّی چهار هزار شهید استان یزد در اسفندماه سال 99 است که ایشان نسبت به رفتار برخی از افراد که خلاف مشی شهدا اقدام می‌کنند؛ گلایه‌مند هستند.
بر همین اساس بر با سردار سرتیپ دوم پاسدار محمدعلی آسودی از فرماندهان دفاع مقدس گفتگو کرده‌ایم. متن این گفتگو را بخوانید:
* شهدا برترین قدرت نرم جمهوری اسلامی ایران هستند/نقشه دشمن برای فراموشی یاد شهدا
سردار سرتیپ دوم پاسدار محمدعلی آسودی در گفتگو با تسنیم گفت که برخی افراد به واسطه نوع شناخت خود شکرگزار و قدردان فتوحات پیروزی‌ها و جانفشانی‌های شهدا نیستند؛ برخی دیگر نیز از نفوذی‌ها و وابستگان به غرب و دشمن هستند که دستورالعمل‌های آنها را جامه عمل می‌پوشاند در حالیکه برترین قدرت نرم ما شهدا هستند.
وی اظهار داشت: شهدای والامقام ما چه در پیروزی انقلاب، چه در مبارزه با منافقین، چه در سال‌های دفاع مقدس، چه مدافعان حرم و… از قهرمانان بی‌مثال جمهوری اسلامی ایران هستند و امروزه آنها هرکدام یک رستم در عالم واقعیت هستند.
این رزمنده دفاع مقدس، شهدا را از مخلص‌ترین افراد عنوان کرد و گفت: اگر کسی بخواهد خون آنها را پایمال کند قطعاً نابود خواهد شد؛ چراکه آنها مردان واقعی و خلیفه الله بر روی زمین بودند و ما را به کمال می‌رسانند.
مدیر مؤسسه علمی فرهنگی پاسداران اهل قلم با بیان اینکه ناگفته نماند ملت بزرگ ایران قدردان خون شهدا هستند؛ تصریح کرد: متاسفانه افرادی هم فارغ از تلاش‌ها و زحمات شهدا خلاف میل و خواسته آنها قدم برمی‌دارند.
* انقلاب در مسیر شهدا در حال حرکت است/دشمنان از این مسیر ناراحت هستند
سردار سرتیپ آسودی ادامه داد: انقلاب اسلامی با رهنمودهای مقام معظم رهبری به اهداف از پیش تعیین شده حضرت امام خمینی رحمة الله علیه و شهدا در حال حرکت است اما برخی افراد با خط گیری از دشمن یا برخی ناخواسته از این مسیر منحرف می‌شوند.
وی افزود: این مسیر همان مسیر اسلام ناب محمدی است که اگر در جهان فراگیر شود، ندای اسلام ناب در جهان پیچیده خواهد شد. لذا افرادی همچون آمریکا و رژیم صهیونیستی نمی‌خواهند ندای جهانی اسلام به گوش عالمیان برسد.
این فرمانده دفاع مقدس با تاکید بر اینکه قطعاً جمهوری اسلامی ایران به اهداف ترسیم شده حضرت امام و شهدا خواهد رسید؛ اظهار داشت: راه و مسیر امام(ره) و شهدا کاملاً مشخص بوده و همه نسبت به آن اطلاع کامل دارند و انشاالله به زودی زود اهتزاز پرچم اسلام را در سراسر جهان مشاهده خواهیم کرد. جوانان این مرز و بوم به عنوان رویش‌های انقلاب نیز این مسیر نورانی را پیش گرفته و در حال حرکت هستند.
انتهای پیام/

source