داستان اولین انتخابات در ایران پس از انقلاب و پایان مساله گودنشینی در تهران، موضوع هفتمین قسمت از مجموعه مستند «تهران ۱۴» است.
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، قصه گود زنبورک‌خانه، چال میدان، چال غار، گود عرب‌ها و همه ماجراهای مربوط به گودنشینی در تهران، موضوع داستان «انتخابات گودها» است که جمعه ۱۵ مرداد، روی آنتن شبکه ۵ می‌رود.
سمیه عظیمی‌ستوده، تهیه‌کننده مجموعه مستند «تهران ۱۴»، ضمن اعلام این خبر، گفت: «ما در این قسمت از مستند تلاش کردیم روایتی جذاب از تاریخچه گودها و چال‌ها را در تهران روایت کنیم. ماجرای لایحه اصلاحات ارضی، خرید گودها توسط شهرداری و نوسازی گودها در دوره پهلوی دوم از جمله بخش‌هایی است که در این مستند به آن‌ها اشاره شده است.»
او با بیان این که بعد از این دوره، ماجرای نوسازی گودها توسط شهرداری جدید پس از انقلاب پیگیری شد، افزود: « ۷ دی ماه ۱۳۶۱ در اولین اقدام، گود باغچالی تخریب و زمین‌های صاف‌شده به فضای سبز و زمین بازی تبدیل شدند.»
عظیمی‌ستوده با اشاره به این که «انتخابات گودها» هفتمین قسمت از مجموعه مستند «تهران ۱۴» است که جمعه ۱۵ مرداد روی آنتن می رود، عنوان کرد: «مجموعه «تهران ۱۴» مستندی ۵۲ قسمتی و با همکاری گروه اجتماعی شبکه ۵ سیما در حال تولید و پخش است.»
۵۷۲۵۹
وقتی صحبت از وام خرید خودرو به میان می‌آید کوهی از کاغذ بازی‌های بانکی و انواع و اقسام ضامن به ذهن خطور می‌کند. اما حالا یک روش فوق‌العاده برای خرید خودرو با وام هم مطرح است که نه فقط عدد دریافتی آن به مراتب بالاتر از سیستم بانکی است، بلکه استفاده از آن نیز چندان سخت نیست.
تمامی حقوق این سایت برای خبرآنلاین محفوظ است. نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2018 khabaronline News Agancy, All rights reserved

source