تصویربرداری فصل سوم سریال «روزگار جوانی»، هفته آینده به پایان می‌رسد. این مجموعه تلویزیونی، ادامه دهنده سریال محبوبی است که در دهه ۷۰ خورشیدی از تلویزیون پخش می‌شد.
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، تولید مجموعه تلویزیونی «روزگار جوانی» به تهیه‌کنندگی سپهر محمدی و کارگردانی اصغر توسلی که از بهمن ۹۹ شروع شده بود، اکنون در یک لوکیشن ثابت در محله نیاوران تهران ادامه دارد. محمد الهی، بازیگری است که به‌تازگی مقابل دوربین این سریالِ شبکه پنج سیما رفته است.
فصل سوم این سریال که ۳۰ قسمت پخش خواهد شد، داستان فصل دوم را ادامه نمی‌دهد و هر قسمت آن، ماجراهای مستقلی دارد.
فصل اول «روزگار جوانی»، سال ۱۳۷۷ به تهیه‌کنندگی اصغر توسلی، کارگردانی شاپور قریب و اصغر توسلی و نویسندگی اصغر فرهادی، روی آنتن شبکه پنج رفت. همچنین فصل دوم این مجموعه در سال ۱۳۷۸به تهیه‌کنندگی و کارگردانی اصغر توسلی و نویسندگی علی‌اکبر محلوجیان و فرهاد نقدعلی، تولید شد.
بیوک میرزایی، آریا توسلی، سعید زارعی، سینا کرمی، امیرمسعود واعظ و عیسی حسینی، از جمله بازیگران «روزگار جوانی» هستند که با همراهی بازیگران مهمان مثل رسول نجفیان، زهرا داودنژاد، لاله صبوری، سیاوش چراغی‌پور، محمود رضا قدیریان، سولماز حصاری و فرشته آلوسی، داستان‌های این سریال را روایت می‌کنند.
در خلاصه داستان این مجموعه تلویزیونی که به قصه زندگی جوانان متولد دهه ۱۳۷۰ و ۱۳۸۰ می‌پردازد، آمده است: «پس از گذشت سال‌ها، عباس‌آقا (بیوک میرزایی) تصمیم می‌گیرد که بخشی از خانه مسکونی‌اش را به تعدادی جوان دانشجو اجاره دهد. دانشجویان جدید همسایه عباس‌آقا می‌شوند.»
۵۷۵۷
نشریه اشپیگل آلمان در گزارش مبسوطی به بررسی وضعیت بازار خودرو ایران پرداخته و نوشته است: ایران، تحریم ها، تورم، در یک نمایشگاه اتومبیل در تهران می‌توان بازتابی از اوضاع اقتصادی کل کشور را مشاهده کرد.
تمامی حقوق این سایت برای خبرآنلاین محفوظ است. نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2018 khabaronline News Agancy, All rights reserved

source