به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، معصومیان با 25 سال سابقه در حوزه گویندگی خبر و اجرا در رادیو، ساعاتی قبل به دلیل ابتلاء به ویروس کرونا درگذشت.
سیداحمدرضا صدر مدیر روابط عمومی معاونت صدا در گفت و گو با تسنیم این خبر را تایید کرد.
این گوینده رادیو هفته گذشته تست پی سی آر داده و تستش منفی شده بود اما بعد از سرفه شدید و علایم کرونا، به بیمارستان رفته و بستری شده بود که اینگونه عنوان شد ریه و کلیه اش درگیر شده است. معصومیان در روزهای پایانی عمر در کما بود.
انتشار فراخوانی در مجله سروش در سال 72 برای گویندگی رادیو، معصومیان را ترغیب به همکاری با این رسانه کرد. در اواخر سال 73 از او دعوت شد که برای گویندگی خبر همکاری خود را با رادیو آغاز کند. نخستین همکاری های معصومیان با رادیو، در شبکه پیام شکل گرفت و هنوز هم با این شبکه همکاری داشت.
معصومیان از سال 74 به عنوان گوینده برنامه های سیاسی رادیو و تلویزیون با صداوسیما همکاری داشت. با این همه معاونت سیاسی از سال گذشته به علت بازنشستگی، همکاری با او را قطع کرده بود.
معصومیان که سال ها اجرای برنامه های «بررسی رادیوهای بیگانه»، «جهان سیاست» و «سینما سلطه» را در رادیو عهده دار بود، در این اواخر بیشتر با شبکه های پیام، آوا و گفت وگو همکاری می کرد.
این گوینده با سابقه را بیشتر به برنامه های خبری 8:30 صبح رادیو جوان و پیک بامدادی می شناسند.
خبرگزاری تسنیم درگذشت این گوینده رادیو را تسلیت می گوید.
انتهای پیام/

source