هم‌زمان با سالروز شهادت حاج‌مهدی عراقی، کتابی برمبنای گفت‌وگو با ۳۰ نفر از نزدیکان این شهید از جمله علی‌اکبر ناطق‌نوری، بهزاد نبوی و بهروز افخمی منتشر می‌شود.
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، در کتاب «مهدی عراقی را بکش» تالیف سیدمصطفی حسینی و عبدالرضا نعمت‌الهی که بر مبنای گفت‌وگو تنظیم شده است، ۳۰ چهره از میان خانواده، دوستان و مبارزان سیاسی حاج مهدی عراقی زندگی او را از تولد تا شهادت در چهار دوره تاریخی روایت می‌کنند.
کسانی که از جمله آن‌ها می‌توان به علی‌اکبر ناطق‌نوری، سیدمحمود دعایی، محسن رفیق‌دوست، فرخ نگهدار، بهزاد نبوی، بهروز افخمی و عزت‌الله مطهری اشاره کرد.
پیش از این، مجموعه مستندی تلویزیونی با نام «یکه‌سوار» در سال ۱۳۹۸ و یک مستند سینمایی به نام «مهدی عراقی را بکش!» در سی‌وهشتمین دوره جشنواره فیلم فجر در مورد زندگی حاج‌مهدی عراقی به نمایش گذاشته شده بود.
چاپ نخست این کتاب در ۳۰۵ صفحه و با قطع وزیری توسط انتشارات سروش به‌زودی وارد بازار نشر می‌شود.
۵۷۲۴۵
وقتی صحبت از وام خرید خودرو به میان می‌آید کوهی از کاغذ بازی‌های بانکی و انواع و اقسام ضامن به ذهن خطور می‌کند. اما حالا یک روش فوق‌العاده برای خرید خودرو با وام هم مطرح است که نه فقط عدد دریافتی آن به مراتب بالاتر از سیستم بانکی است، بلکه استفاده از آن نیز چندان سخت نیست.
تمامی حقوق این سایت برای خبرآنلاین محفوظ است. نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2018 khabaronline News Agancy, All rights reserved

source