بهمن ابراهیمی، مستندساز، در جریان ساخت مستند «اپوش» (دیو خشکسالی) در جاده شوش به اهواز مورد حمله قرار گرفت.
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، بهمن ابراهیمی، مستندساز اهل لرستان که تهیه‌کننده صداوسیمای استان همدان نیز هست از به سرقت‌رفتن هلی‌کم، دوربین‌ها و سه‌پایه‌هایش در جریان ساخت مستندی در خوزستان گفت. 
طبق اعلام ارتباطات و اطلاع‌رسانی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، ابراهیمی با اعلام این خبر، گفت: «بحث محیط زیست و خشکسالی را از چند سال قبل پیگیری می‌کردم و مستندهایی درباره خشکسالی، از جمله خشکسالی در خوزستان ساخته‌ام. در جریان تحقیق و پژوهش برای ساخت مستندی درباره خشکسالی در کرخه متوجه شده بودم که ریشه این بحران در نباریدن برف در کوه‌های الوند همدان است.»
او ادامه داد: «اواخر تیرماه امسال برای تصویربرداری چند پلان به خوزستان رفتم. مشغول ساخت مستندی درباره خشکسالی در خوزستان و هورالعظیم به نام «اپوش» (دیو خشکسالی) هستم و نیاز داشتم تصاویری از آن منطقه بگیرم. به تنهایی، بدون دستیار و با خودروی شخصی به جاده زدم. در جاده شوش به اهواز، از خودرو پیاده شدم و شروع به تصویربرداری کردم، نزدیک نخلستانی بودم که تبدیل به شالیزار شده بود. این تغییر و آبی که هدر می‌رفت، توجهم را جلب کرد. مشغول کار بودم که ۲ نفر به من نزدیک شدند. کلاشینکف داشتند، تهدیدم کردند، مقاومت کردم، یکی از آن‌ها با چاقو ضربه‌ای به من زد و بالاخره خودرو را سرقت کردند و متواری شدند.»
کارگردان «بهار بی‌آب» گفت: «وقتی آن‌ها رفتند بلافاصله سوار خودرویی شدم که از جاده می‌گذشت. به پاسگاه که بسیار نزدیک بود رسیدم و ماجرا را توضیح دادم. ۱۰ روز بعد، خودرو، اسقاط‌شده پیدا شد اما کل تجهیزات و دوربین‌ها را سرقت کرده بودند. هلی‌کم، دوربین‌ها و سه‌پایه‌ها در این ماجرا، از دست رفت.»
۵۷۲۵۹
وقتی صحبت از وام خرید خودرو به میان می‌آید کوهی از کاغذ بازی‌های بانکی و انواع و اقسام ضامن به ذهن خطور می‌کند. اما حالا یک روش فوق‌العاده برای خرید خودرو با وام هم مطرح است که نه فقط عدد دریافتی آن به مراتب بالاتر از سیستم بانکی است، بلکه استفاده از آن نیز چندان سخت نیست.
تمامی حقوق این سایت برای خبرآنلاین محفوظ است. نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2018 khabaronline News Agancy, All rights reserved

source