در هفته پیش رو در شبکه نمایش فیلم‌های عزت‌الله انتظامی آقای بازیگر سینمای ایران به نمایش گذاشته خواهد شد.
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، این شبکه در هفته پیش رو به مرور آثار «عزت سینمای ایران»، زنده یاد استاد عزت الله انتظامی، می‌پردازد.
پخش فیلم جدید «درهم شکسته» (Fractured) با بازی سم ورتینگتن و ساخته برد اندرسون، از دیگر برنامه‌های شبکه نمایش در این هفته است.
ساعت ۱۳
فیلم و تله فیلم‌های ایرانی شبکه نمایش از شنبه ۱۶ مرداد تا ۲۲ مرداد پخش خواهد شد: «یک روز به یادماندنی»، «سفر سهراب»، «نیزارهای بلند»، «به وقت رهایی»، «نقطه آغاز»، «اینجا خانه من است»، «به کبودی یاس» نام فیلم‌های این بخش است.
ساعت ۱۵
باکس ثابت فیلم‌های ویژه تابستان شبکه نمایش که هر روز ساعت ۱۵ از این شبکه پخش می‌شود در هفته پیش رو بدین ترتیب خواهد بود: «فوتبال شائولین»، «سامورایی آشپز»، «جایی در قلب من»، «من دنیل بلیک هستم»، «تله»، «صخره زرد» و «قطار نیمه شب لیسبون».
ساعت ۱۹
فیلم‌های منتخب خانوادگی، که بخش ثابت ساعت ۱۹ تابستان شبکه نمایش است، به ترتیب شامل این فیلم‌ها خواهد بود: «بی جانشین»، فیلم ایرانی «خاکستر سبز» (در روز ۱۷ مرداد و مصادف با روز خبرنگار)، «تمهیدات فوق العاده»، «در میان غریبه ها»، «خرس»، «بزرگ مرد کوچک» و «امتیاز».
ساعت ۲۱
زنده یاد استاد «عزت الله انتظامی» از بزرگترین بازیگران تاریخ سینمای ایران و اولین بازیگر ایرانی بود که در جشنواره‌ای بین المللی جایزه برد. وی برای بازی در فیلم «گاو» ساخته داریوش مهرجویی، جایزه هوگوی نقره‌ای بهترین بازیگر نقش اول مرد را از «جشنواره بین المللی فیلم شیکاگو» دریافت کرد.
این هنرمند در مرداد ماه سال ۱۳۹۷ دیده از جهان فرو بست.
شبکه نمایش در هفته سوم از مرداد ماه ۱۴۰۰ و در سومین سالگرد درگذشت این هنرمند، فیلم‌های منتخب با هنرنمایی «آقای بازیگر» را به ترتیب زیر پخش خواهد کرد: «خانه خلوت»، «حاجی واشنگتن»، «کشتی آنجلیکا»، «کمیته مجازات»، «کمال الملک»، نسخه باکیفیت و ترمیم شده «گاو» و «شب».
ساعت ۲۳
فیلم‌های ساعت ۲۳ شبکه نمایش شامل این آثار است: «تالکین» (که زندگی آر. آر. تالکین نویسنده کتاب‌های ارباب حلقه‌ها و هابیت را به نمایش می‌گذارد)، «مرد بارانی»، «قاتل جزیره»، «همراه مرموز»، «ارتقاء»، «سه روز بعد» و فیلم جدید این هفته شبکه نمایش با عنوان «درهم شکسته» که برای نخستین بار در سیما پخش خواهد شد.
این فیلم محصول سال ۲۰۱۹ است و داستان خانواده‌ای را روایت می‌کند که برای دیدار مجدد خانواده جوانا راهی سفر هستند اما، ری بخاطر اختلافاتی که در گذشته با خانواده همسرش داشته، چندان راضی به این سفر نیست. در مسیر و پس از توقفی کوتاه، دختر آنها دچار جراحت و راهی بیمارستان می‌شود و این شروع ماجرای پیچیده برایشان است.
ساعت ۱ بامداد
منتخب فیلم‌های کلاسیک این هفته نمایش نیز به ترتیب روز پخش از شنبه ۱۶ تا جمعه ۲۲ مرداد ماه: «شیطان صفتان»، «مامور مکینتاش» (با بازی پل نیومن)، «آسمان زرد» (با بازی گریگوری پک)، «مزد ترس»، «در دل امواج»، «مکافات» و «بیست هزار فرسنگ زیر دریا» هستند.
۵۸۵۸
وقتی صحبت از وام خرید خودرو به میان می‌آید کوهی از کاغذ بازی‌های بانکی و انواع و اقسام ضامن به ذهن خطور می‌کند. اما حالا یک روش فوق‌العاده برای خرید خودرو با وام هم مطرح است که نه فقط عدد دریافتی آن به مراتب بالاتر از سیستم بانکی است، بلکه استفاده از آن نیز چندان سخت نیست.
تمامی حقوق این سایت برای خبرآنلاین محفوظ است. نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2018 khabaronline News Agancy, All rights reserved

source