مجموعه نمایشی «رازهای یک خانه»، به کارگردانی حمید لبخنده و بازی اکبر زنجانپور، علی دهکردی، الهام کردا و …، دوباره روی آنتن شبکه چهار خواهد رفت.
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، مجموعه نمایشی «رازهای یک خانه»، ساخته حمید لبخنده که اوایل دهه ۹۰ توسط گروه فیلم و نمایش شبکه چهار سیما تولید شد، دوباره از بامداد جمعه (۱۵ مرداد)  پخش خواهد شد. 
این مجموعه نمایشی، داستان ساکنان یک عمارت قدیمی را بازگو می‌کند که در هر قسمت، اتفاقاتی برای شخصیت‌های آن رقم می‌خورد.
«رازهای یک خانه» در ۱۷ قسمت ۵۵ دقیقه‌ای، توسط نویسندگان مختلفی همچون نادر برهانی‌مرند، محمد یاراحمدی، زهرا رفیعی، آرش پارساخو و … بر مبنای تلفیقی از داستان‌های امروزی و آثار برجسته نویسندگان جهان از جمله چخوف نوشته شده و مرحوم اصغر عبداللهی آن‌ها را بازنویسی کرده است.
«خانه مادری»، «مهمانی شام» و «شب رغائب»ف برخی از عناوین این مجموعه هستند. با این‌که جنس و ماهیت قصه‌ها و فضاسازی و طراحی صحنه این مجموعه بیشتر به تله‌تئاتر شبیه است و عمارت قدیمی آن، به خلق چنین فضایی کمک کرده، اما روایت قصه‌ها لحنی رئالیستی داشته و به واقعیت‌های زندگی نزدیک است.
در این مجموعه، بازیگران زیادی همچون اکبر زنجانپور، علی دهکردی، الهام کردا، نگین صدق‌گویا، شهره‌ سلطانی، شیرین بینا، شبنم فرشادجو، یکتا ناصر، جمشیدجهانزاده، مهرداد ضیایی و سعید داخ به ایفای نقش پرداخته‌اند. 
۵۷۵۷
وقتی صحبت از وام خرید خودرو به میان می‌آید کوهی از کاغذ بازی‌های بانکی و انواع و اقسام ضامن به ذهن خطور می‌کند. اما حالا یک روش فوق‌العاده برای خرید خودرو با وام هم مطرح است که نه فقط عدد دریافتی آن به مراتب بالاتر از سیستم بانکی است، بلکه استفاده از آن نیز چندان سخت نیست.
تمامی حقوق این سایت برای خبرآنلاین محفوظ است. نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2018 khabaronline News Agancy, All rights reserved

source