یوسف تیموری درباره واکنش‌ها به نقش خود در سریال «نوروز رنگی» گفت: خیلی‌ها با نقش ارتباط گرفته بودند و خیلی‌ها هم می‌پرسیدند؛ چرا این تیپ را دارم اجرا می‌کنم. حتی علی اواسط کار گفت می‌خواهی معمولی بازی کنی؟! گفتم نه حتی اگر این تیپ دوست داشتنی هم نباشد، نباید بگذاریم فالش بزنیم و راکورد حفظ نشود. حتی با همان حال و هوا اشک هم ریخت!
به گزارش ایسنا، یوسف تیموری با حضور در برنامه «سریالیست» در ادامه خطاب به پیمان عباسی نویسنده گفت: پیمان عباسی خدا بگویم چه کارت نکند! می خواهم یک انتقاد خیلی سریع از فضای مجازی کنم. بازیگر خانم و آقا اگر شما فالورت ریزش کرد اشکالی ندارد، شما فرهنگ مردم را می‌سازی. در برنامه‌ای پیمان عباسی به من گفت فرض می‌کنیم کیف پول و موبایلت گم شده و از روی دفترچه تلفن تو، مجری با یک نفر تماس می‌گیرد و می‌پرسد:” می‌آیی پول را با هم تقسیم کنیم؟” که من به عباسی گفتم به هرکسی زنگ بزنی آنقدر شوخی کرده‌ام که باور نمی‌کند.

وی افزود: به خاطر اینکه مجری برنامه را خیلی دوست داشتم خیلی جدی بازی کردم. پیمان عباسی هم لهجه کرمانی گرفت و به یکی از هم کلاسی‌های قدیمی من زنگ زد. بعد از این ماجرا در صفحه مجازی من هر چقدر فحش بود نوشتند. فقط یک بار من یک شوخی را واقعی بازی کردم! به آدمی که نوشته بود از شما بعید است حق می‌دهم اما به آدمی که فحش نوشته می‌گویم من از جوادیه تا نیاوران رفیق دارم، من واقعا مستحق این همه فحش بودم؟ اگر قرار است اینستاگرام قفل شود برای این افراد بشود! کسانی که به ۱۱ نفر بازیکن پرسپولیس و استقلال فحش می‌دهند شما تیم را تشویق کن چرا فحش می‌دهی.

تیموری تصریح کرد: تو را به خدا فرهنگسازی کنید، آقایان و خانم‌های بازیگر جدید فکر نکنید با فحش دادن فالورهایتان بالا می‌رود، بگذارید فالورها ریزش کنند، دو نفر بمانند که حرف شما را بفهمند کافی است. من خودم فالور همه قومیت‌های ایرانی هستم.

او درباره حضور بازیگران ناشناخته مشهدی سریال «نوروز رنگی» گفت: در این کار به چهره‌های جوان‌تر میدان داده شد و جواد خواجوی و بازیگران مشهدی خوش درخشیدند.

این بازیگر یادآور شد: علی مشهدی باهوش‌ترین افراد را انتخاب کرده بود و کار من خیلی سخت بود. این سریال خاص بود و نباید آن را با دیگر سریال‌ها مقایسه کرد. نسل جوان ما از گذشته فرار می‌کند و نمی‌خواهد چیزی درباره‌اش بداند. حتی بیننده سریال‌های تاریخی کم شده است و نسل جوان از کارهایی که تاریخ را پشت خود دارند دور شده است. سریال ما هم تاریخی بود.

وی افزود: علی مشهدی باید بداند سریالی ساخته که خوب است و من خیلی دوستش دارم. نسل من هم دوستش دارد. اما نسل جدید شاید کمتر به آن علاقه نشان بدهد.

وی درباره بازی‌ها در سریال «نوروز رنگی» بیان کرد: وقتی کار کمدی می‌سازیم مهم است که لحظه‌های خوبی در کار ایجاد شود، چیزی که رضا عطاران در کارهایش دارد این است که می‌داند چه بازیگرانی با چه ضرباهنگی در کنار هم هماهنگ می‌شوند. علی این ویژگی را داشت و این فضاسازی را سر صحنه انجام می‌داد. او بازیگران باهوشی انتخاب کرده بود که انگار صد سال است دارم با آنها کار می‌کنم، گویی مهران غفوریان، جواد رضویان یا مجید صالحی کنار هم باشند.

سری جدید «سریالیست» به تهیه‌کنندگی محمد باریکانی و مجتبی فرجی و با اجرای پدرام کریمی کاری است از گروه تاریخ، فرهنگ و هنر شبکه یک که پنجشنبه هر هفته ساعت ۲۳:۱۵ روی آنتن شبکه یک سیما می‌رود.

انتهای پیام 

source