اقدام عجیب مدیر املاک که از وصول طلب خود مایوس شده بود، به سوژه رسانه‌ها تبدیل شد.
به گزارش  باشگاه خبرنگاران جوان، ویدئویی که به تازگی منتشر شده است اقدام عجیب یک مدیریت املاک پس از بالاگرفتن دعوایش با ساکنان یک مجتمع مسکونی در یورک شر انگلیس را به تصویر می‌کشد. مدیریت املاک محلی در عملی عجیب در آخرین فصل از یک دعوای مربوط به صورتحساب پرداخت نشده اقدام به وارد کردن خسارت به خودروی ساکنان مجتمع کرد.
در ویدئویی که توسط یک شاهد عینی تهیه شده او را سوار بر ماشین JCB و در حال حمل یک خودرو به بیرون از محوطه مجتمع مسکونی نشان می‌دهد.
«روبرت هال»، مالک یک آپارتمان ۴۰۰ هزار پوندی در این مجتمع مسکونی می‌گوید شرکت مدیریت املاک به دلیل کار انجام شده در پس نشت آب یک فاکتور ۶۶ هزار پوندی را به ساکنان ارائه داد. او ادعا کرد که شرکت‌های دیگر می‌توانستند این کار را (تعمیر نشت آب) را با مبلغ ۲۵ هزار پوند انجام دهند.
 
او گفت وی و هر یک از اعضای این مجتمع شش واحدی از سوی مدیریت املاک تهدید به پرداخت ۱۱ هزار پوند شده بودند. بنا به گفته آقای هال خروج دو خودروی خرد شده (صدمه دیده) از محوطه آپارتمان مربوط به اختلاف ساکنان مجتمع با شرکت مدیریتی مربوط می‌شد.
پس از آنکه جلسه مصالحه ساکنان مجتمع با آقای دونبار، رئیس شرکت مدیریتی به نتیجه نرسید او با وجود آنکه خود نیز صاحب یک آپارتمان در این مجتمع بود با یک دستگاه JCB در محل مجتمع حاضر و به ساختمان و همچنین خودور‌ها خسارت وارد کرد.
گفتنی است؛ این اتفاق روز چهارشنبه و در محله ادگرتون در هودرس فیلد واقع در یورک شر رخ داد.
 
  
نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
ما را دنبال کنید.

source