به گزارش خبرگزاری تسنیم، شبکه نمایش در هفته پیش رو به مرور آثار “عزت سینمای ایران” ، زنده یاد عزت الله انتظامی می‌پردازد.
پخش فیلم جدید «درهم شکسته» (Fractured) با بازی «سم ورتینگتن» و ساخته «برد اندرسون»، از دیگر برنامه‌های شبکه نمایش در این هفته است.
ساعت 13:
فیلم و تله فیلم‌های ایرانی شبکه نمایش از شنبه 16 مرداد تا 22 مرداد پخش خواهد شد: «یک روز به یادماندنی»، «سفر سهراب»، «نیزارهای بلند »، «به وقت رهایی»، «نقطه آغاز»، «اینجا خانه من است»، «به کبودی یاس» نام فیلم‌های این بخش است.
ساعت 15:
باکس ثابت فیلم‌های جذاب ویژه تابستان شبکه نمایش که هر روز ساعت 15 از این شبکه پخش می‌شود در هفته پیش رو بدین ترتیب خواهد بود: «فوتبال شائولین»، «سامورایی آشپز»، «جایی در قلب من»، «من دنیل بلیک هستم»، «تله»، «صخره زرد» و «قطار نیمه شب لیسبون».
ساعت 19:  
فیلم‌های منتخب خانوادگی، که بخش ثابت ساعت 19 تابستان شبکه نمایش است، در هفته پیش رو به ترتیب شامل این فیلم ها خواهد بود: «بی‌جانشین»، فیلم ایرانی «خاکستر سبز»( در روز 17 مرداد و مصادف با روز خبرنگار )، «تمهیدات فوق العاده»، «در میان غریبه‌ها»، «خرس»، «بزرگ مرد کوچک» و «امتیاز».
ساعت 21:
زنده یاد استاد «عزت‌الله انتظامی» از بزرگ‌ترین بازیگران تاریخ سینمای ایران و اولین بازیگر ایرانی بود که در جشنواره‌ای بین‌المللی جایزه برد. او برای بازی در فیلم «گاو» ساخته داریوش مهرجویی، جایزه هوگوی نقره ای بهترین بازیگر نقش اول مرد را از «جشنواره بین‌المللی فیلم شیکاگو» دریافت کرد.
این هنرمند فراموش نشدنی عرصه هنر ایران در مردادماه سال 1397 دیده از جهان فرو بست.
شبکه نمایش در هفته سوم از مردادماه 1400 و در سومین سالگرد درگذشتش، فیلم‌های منتخب با هنرنمایی «آقای بازیگر» را به ترتیب زیر پخش خواهد کرد: «خانه خلوت»، «حاجی واشنگتن»، «کشتی آنجلیکا»، «کمیته مجازات»، «کمال الملک»، نسخه باکیفیت و ترمیم شده «گاو» و «شب». 
ساعت 23:
فیلم‌های ساعت 23 شبکه نمایش که فیلم‌های جذاب است شامل این فیلم‌هاست: «تالکین» (که زندگی آر.آر.تالکین نویسنده کتاب‌های ارباب حلقه‌ها و هابیت را به نمایش می‌گذارد)، « مرد بارانی» ، «قاتل جزیره»، «همراه مرموز»، «ارتقاء»، «سه روز بعد» و فیلم جدید این هفته  شبکه نمایش با عنوان «درهم شکسته» که برای نخستین بار در سیما پخش خواهد شد. 
این فیلم محصول سال 2019  است و داستان خانواده‌ای را روایت می‌کند که برای دیدار مجدد خانواده جوانا راهی سفرند اما، ری به خاطر اختلافاتی که در گذشته با خانواده همسرش داشته، چندان راضی به این سفر نیست. در مسیر و پس از توقفی کوتاه، دختر آنها دچار جراحت و راهی بیمارستان می‌شود و این شروع ماجرای پیچیده برایشان است.
ساعت 1 بامداد:  
منتخب فیلم‌های کلاسیک این هفته نمایش نیز به ترتیب روز پخش از شنبه 16 تا جمعه 22 مرداد ماه: «شیطان صفتان»، «مامور مکینتاش» (با بازی پل نیومن)، «آسمان زرد»(با بازی گریگوری پک)، «مزد ترس» ، «در دل امواج» ، «مکافات» و «بیست هزار فرسنگ زیر دریا» هستند.
انتهای پیام/

source