میزان نوشت: هنرپیشه پیشکسوت سینما و تلویزیون گفت: حدود ۱۷ ماه به دلیل کرونا و مراقبت از خود که درگیر بیماری دیابت هستم، فعالیتی انجام نداده بودم و این عدم فعالیت برایم ناراحت کننده بود و به لحاظ روحی تحت فشار زیادی بودم تا اینکه از طریق موسسه هنرمندانِ پیشکسوت واکسینه شدم و امکان فعالیت جدیدی را خواهم داشت.
فریده سپاه‌منصور درباره فعالیت‌های اخیر خود در ایام کرونایی گفت: در حال حاضر دو دوز از واکسن کرونا را دریافت کرده‌ام و مشغول بازی در یک سریال تلویزیونی به تهیه‌کنندگی احمد زالی هستم که به‌زودی اخبار و اطلاعات بیشتر آن توسط روابط عمومی مجموعه منتشر خواهد شد.
وی با اشاره به وسواس تلویزیون در زمینه تولیدات مجموعه‌ها افزود: از آنجایی یکه تلویزیون با وسواس فیلم‌ها را برای نمایش انتخاب می‌کند تا با شکست مواجه نشود این فیلمنامه را با خیال راحت‌تری پذیرفتم. با وجود اینکه فیلمنامه‌های کنونی تقریبا شبیه به یکدیگر شده‌اند، اما این فیلمنامه به نظر من از بقیه فیلمنامه‌ها جذاب‌تر بود.
بازیگر مجموعه تلویزیونی «نون خ ۱» با اشاره به وضعیت دستمزد بازیگران اظهار داشت: به دلیل دوری ۱۷ ماهه و عدم فعالیت در عرصه بازیگری اطلاع دقیقی از وضعیت دستمزدهای همکارانم ندارم، اما می‌توانم بگویم که به تبع بالارفتن قیمت‌ها در همه موارد تهیه کنندگانی که با آن‌ها کار می‌کنیم این مهم را قطعا در نظر دارند.
سپاه‌منصور با اشاره به بیماری زمینه‌ای خود عنوان کرد: حدود ۱۷ ماه به دلیل کرونا و مراقبت از خود که درگیر بیماری دیابت هستم، فعالیتی انجام نداده بودم و این عدم فعالیت برایم ناراحت کننده بود و به لحاظ روحی تحت فشار زیادی بودم تا اینکه از طریق موسسه هنرمندانِ پیشکسوت واکسینه شدم و امکان فعالیت جدیدی را خواهم داشت.
وی با اشاره به تزریق دو دوز واکسن کرونا بیان کرد: بعد از تزریق واکسن برای دوز اول هیچگونه عوارضی را مشاهده نکردم، اما بعد از تزریق نوبت دوم کمی دچار سرگیجه شدم.
بازیگر سریال «امام علی (ع)» تاکید کرد: من فکر می‌کنم بخش زیادی از افرادی که نسبت به تزریق واکسن گارد دارند، در کل از آمپول می‌ترسند در حالیکه واکسن هیچ احساس دردی را در بدن ایجاد نمی‌کند. من به همه افرادیکه هنوز واکسن نزده‌اند و نسبت به دریافت آن دافعه دارند توصیه می‌کنم که حتما سریعتر این کار را انجام بدهند و درگیر نوع واکسن هم نباشند.
این هنرپیشه پیشکسوت سینما و تلویزیون همچنین بیان کرد: من به شخصه اگر برای ادامه فعالیت‌هایم عجله‌ای نداشتم، حتما منتظر واکسن برکت می‌ماندم.
فریده سپاه منصور با اشاره به اهمیت تزریق واکسن خاطرنشان کرد: با تزریق هر نوع واکسن، حداقل خود را از مرگ نجات داده‌اید. بودن یا نبودن، مسئله این است.
۵۸۵۸
مشاوره بازرگانی و تجاری و اهمیت استفاده از آن در فعالیت های تجاری می تواند مشتریان را به ارتقا و پیشرفت در کسب و کار و سودآوری هدایت کند.
تمامی حقوق این سایت برای خبرآنلاین محفوظ است. نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2018 khabaronline News Agancy, All rights reserved

source

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.