به مناسبت فرارسیدن اولین سالگرد ارتحال حضرت آیت‌الله تسخیری(ره)، خانه فرهنگ کشورمان در بمبئی اقدام به برگزاری نمایشگاه سه بُعدی مجازی تصاویر و پوسترهای آن عالم ربانی کرده است.
به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، محسن آشوری، وابسته فرهنگی و مسئول خانه فرهنگ جمهوری اسلامی ایران ضمن تسلیت و تعزیت به مناسبت اولین سالگرد ارتحال آیت‌الله تسخیری مطرح کرد: مرحوم آیت‌الله تسخیری مشاور عالی رهبر عظیم الشان انقلاب اسلامی بود که خدمات بی نظیری را به انقلاب اسلامی به ویژه در عرصه بین‌الملل انجام دادند.
وی افزود: بنده افتخار شاگردی آن استاد فرزانه را داشتم که از وی دروس علمی و عملی بسیاری را آموختم. آن مرحوم در کشورهای مختلف نامی آشنا بود که همچون ستاره‌ای تابناک قلوب مسلمین را منور می‌کرد.
آشوری اظهار کرد: آیت‌الله تسخیری در حیات طیبه خود استاد دانشگاه و حوزه‌های علمی بودند و در حدود 50 اثر علمی و 350 مقاله از ایشان به یادگار مانده است که همگی مورد استفاده پژوهشگران و اندیشمندان قرار گرفته است.
وابسته فرهنگی کشورمان در بمبئی گفت: به مناسبت اولین سالگرد ارتحال آیت‌الله تسخیری، خانه فرهنگ جمهوری اسلامی ایران در بمبئی هندوستان اقدام به برگزاری نمایشگاه سه بُعدی مجازی شامل تصاویر و پوسترهای آن عالم ربانی کرده است.
وی خاطرنشان کرد: این نمایشگاه در فضای مجازی مختلف بارگذاری شد و مورد استقبال علاقه‌مندان و دوستداران اهل بیت(ع) قرار گرفت. علاقه‌مندان می‌توانند برای بهره برداری از این نمایشگاه به آدرس https://www.artsteps.com/embed/610a656f30a0862b508a1304/560/315  مراجعه کنند.
انتهای پیام

source