ایسنا/لرستان شهید غلامعلی چغلوندی در وصیت‌نامه خود می‌گوید: همیشه راهتان راه شهدا باشد.
در بخشی از وصیت‌نامه شهید غلامعلی چغلوندی آمده است: درود و سلام خدمت رهبر کبیر انقلاب حضرت امام خمینی و سلام و درود نثار یاوران اسلام و امام و با سلام به روان پاک شهدای انقلاب و جنگ تحمیلی و با سلام خدمت مجروحین و معلولین که سهم فراوانی در پیروزی اسلام دارند.
 پدر و مادر عزیز و مهربانم سلام علیکم. امیدوارم که همیشه راهتان راه شهدا باشد و جمیع خانواده‌ام را سلام عرض می‌کنم.
من با آگاهی کامل از دین اسلام و خط سرخ شهادت که همانا راه اولیا و انبیاست این راه را انتخاب کرده‌ام و امیدوارم که با نثار خون ناقابل خود سهم بسزایی در راه اسلام داشته باشم.
ای عزیزان مبادا برای من گریه کنید و در گریه کردن برای من ناراحتی برای خودتان ایجاد کنید، چونکه من هدفم را دیده‌ام به معبود خود رسیده‌ام پس خوشبخت شده‌ام حال چه لزومی دارد که برای من ناراحتی کنید و خدای ناکرده گریه کنید تا دشمنان اسلام از گریه شما سوءاستفاده کنند.
اگر شما گریه خواستید بکنید گریه برای اسلام و قرآن کنید و همیشه برای امام عزیزمان دعا کنید و ای جوانان نکند که در رختخواب سر بگذارید و یا در ذلت بمیرید بدانید که حسین (ع) در میدان نبرد شهید شد.
در پایان برادران عزیزم سیف اله با خانواده‌اش و قدرت اله با خانواده‌اش سلام می‌رسانم و برادران عزیزم احمدی-عباس و خواهر عزیزم عصمت سلام می‌رسانم و کلیه فامیلهایم سلام می‌رسانم و ازهمه مهم‌تر امام عزیزمان را دعا می‌کنم.
انتهای پیام

source