گروه تنبورنوازان جامی به سرپرستی رضا علی‌آبادی دو موزیک‌ویدئوی جدید خود را در فرهنگسرای نیاوران ضبط کرد.
ه گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، گروه تنبورنوازان جامی پس از گذشت یک ماه از اجرای قطعه «یاوران» در تالار رودکی، این‌بار موزیک‌ویدئو دو قطعه «دست افشان» و «مقام جلوشاهی» را در فرهنگسرای نیاوران ضبط کرد.
گروه تنبورنوازان جامی قصد دارد با تولید قطعات تصویری بیشتر در سالن‌های معتبر، جریان تازه‌ای در گروه‌نوازی این ساز کهن ایجاد کند. 
قطعاتی که تا به حال توسط این گروه اجرا و ضبط شده، بی‌کلام بوده است اما رضا علی‌آبادی، سرپرست گروه تنبورنوازان جامی در نظر دارد قطعاتی باکلام نیز با حضور خوانندگان اجرا کند. هرچند با گلایه از نهادهای دولتی و خصوصی، عنوان کرده است تا این لحظه هیچ‌گونه حمایت مالی از سوی هیچ‌کدام از نهادهای دولتی و خصوصی از فعالیت‌های گروهش صورت نگرفته است.
تولید دو موزیک ویدئو تازهِ از گروه تنبورنوازان جامی
۵۷۲۵۹
برنامه های کودک و کارتون های بسیاری در دسترس کودکان وجود دارد که هر کدام برای گروه خاصی از آنان جذاب است. اما کارتون ها و انیمیشن های مرتبط با دریا همیشه برای همه ی کودکان و نوجوانان سرگرم کننده و دارای جذابیت فوق العاده بوده است. دلیل آن چیست؟ احتمالا فضای ناشناخته ی زیر آب برای انسان هایی که نمی توانند در آن جا زندگی کنند جالب توجه است.
تمامی حقوق این سایت برای خبرآنلاین محفوظ است. نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2018 khabaronline News Agancy, All rights reserved

source