فیلم کوتاه «دخترخوب» با کارگردانی راحله کرمی که یک داستان واقعی را در ۱۴ دقیقه روایت می‌کند، به بخش مسابقه جشنواره لینز اتریش راه یافت.
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، فیلم کوتاه «دخترخوب»، با نویسندگی و کارگردانی راحله کرمی و تهیه‌کنندگی مانی قندی و بازی شقایق فریادشیران، بهزاد خلج و مبینا آزادی به بخش مسابقه جشنواره لینز اتریش راه یافت.
در خلاصه داستان این فیلم کوتاه آمده دختری که می‌خواهد آبروی خانواده‌اش رو حفظ کند، مجبور به سکوت می‌شود.
راحله کرمی، کارگردان این فیلم کوتاه هم درباره موضوع آن گفت: «داستان «دختر خوب» بر اساس واقعیت است و رنج‌هایی که بسیاری از دختران متحمل شدند و بخاطر آن ناچار به سکوت شده‌اند را نشان می‌دهد.» 
این فیلم کوتاه ۱۴ دقیقه‌ای، پیش‌تر در بخش مسابقه نوزدهمین دوره‌ جشنواره‌ فیلم و موسیقی ایشیا گلوبال ایتالیا «‏Ischia Global Film Festival ۲۰۲۱» پذیرفته شده بود.
هاشم مرادی (مدیر فیلمبرداری)، مسیح حدپور سراج (مدیر صدابرداری) حجت بابایی (طراح گریم)، فاطمه پاقلعه‌نژاد(مجری طرح)، سیامک میثاقی(تدوین) و سولماز اعتمادی فرست اسکرین‌فیلم (پخش‌کننده) دیگر عوامل این فیلم کوتاه هستند.
۵۷۵۷
چربی سوز  کارنیتین را می‌ توان یکی از آمینو اسیدهای بسیار مهم و حیاتی برای بدن دانست که در سوخت و ساز بدن نقش اساسی ایفا می کند. همچنین این ماده به عنوان یک اسید آمینه غیر ضروری می باشد که به صورت طبیعی در بدن تولید خواهد شد. و می توان وظیفه اصلی این ماده را تولید انرژی و کمک به حرکت عضلات دانست.
تمامی حقوق این سایت برای خبرآنلاین محفوظ است. نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2018 khabaronline News Agancy, All rights reserved

source