به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، چند صباحی از اکران آخرین فیلمِ سعید روستایی می‌گذرد. “متری شیش و نیم” که حواشی بسیاری داشت و جایزه مردمی از جشنواره فیلم فجر گرفت.
چند روزی است درباره “برادران لیلا” فیلم جدیدِ این کارگردان جوان در فضای‌مجازی گمانه‌زنی‌هایی شده است. نام بازیگرانی مثل نوید محمدزاده که در دو کارِ گذشته حضور داشته و ترانه علیدوستی که برای اولین بار حضور در کار سعید روستایی را تجربه کند مطرح است.
گفته می‌شود نقش لیلا در این فیلم که دختری از طبقه پایین اجتماع است را ترانه علیدوستی بازی خواهد کرد و نقش مقابل وی را هم نوید محمدزاده!
پیگیری‌ها نشان می‌دهد حضور این دو بازیگرِ نام‌آشنا هنوز قطعی نشده و باید منتظر بمانیم و ببینیم نوید محمدزاده همچون “ابد و یک روز” و متری شیش و نیم” در کار سومِ سعید روستایی هم حضور خواهد داشت؟
این بار جواد نوروزبیگی در کنار او به عنوان تهیه‌کننده حضور دارد و البته بنابر اعلام روابط عمومی این پروژه قرار است طی روزهای آینده اسامی بازیگران و عوامل فیلم اعلام شود.
روابط عمومی این پروژه همچنین اعلام کرده که “برادران لیلا” یک درام اجتماعی است و طی هفته‌های آینده در تهران کلید می‌خورد.
روستایی ساخت دو فیلم پرفروش و موفق “ابد و یک روز” و “متری شیش و نیم” را در کارنامه دارد. فیلم‌هایی که در کنار اکران و جوایز داخلی در نمایش‌های جهانی هم مورد توجه قرار گرفتند از جمله می‌توان به اکران این روزهای “متری شیش و نیم” در فرانسه اشاره کرد که با واکنش مثبت منتقدان این کشور همراه شده است.
انتهای پیام/

source