سومین همایش ملی تاریخ شفاهی دفاع مقدس با همکاری پژوهشکده اسناد سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران و سازمان اسناد و مدارک دفاع مقدس برگزار می‌شود.
به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران، غلامرضا عزیزی رئیس پژوهشکده اسناد سازمان اسناد و کتابخانه ملی با بیان این مطلب گفت: با توجه به اهمیت تاریخ شفاهی دفاع مقدس، پژوهشکده اسناد سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران و سازمان اسناد و مدارک دفاع مقدس، سومین همایش ملی تاریخ شفاهی دفاع مقدس را به صورت مجازی برگزار می‌کنند.
وی ادامه داد:‌ این همایش در تاریخ ۲۶ آذر برگزار و در پایگاه استنادی جهان اسلام (ISC) نیز نمایه شده است. سومین همایش ملی تاریخ شفاهی دفاع مقدس دارای امتیاز علمی پژوهشی است.
رئیس پژوهشکده اسناد سازمان اسناد و کتابخانه ملی با اشاره به محورهای این همایش گفت: محورهای این همایش، شامل مبانی نظری و پیشینه تاریخ شفاهی دفاع مقدس، تاریخ شفاهی دفاع مقدس، ضرورت‌ها و فرصت‌ها، آسیب شناسی و موانع پیش روی تاریخ شفاهی دفاع مقدس و در نهایت سیاست‌گذاری و نقش سازمان‌های لشکری و کشوری در تاریخ شفاهی دفاع مقدس  می‌شود.
رئیس پژوهشکده اسناد سازمان اسناد و کتابخانه ملی خاطرنشان کرد:‌ علاقه مندان می‌توانند تا تاریخ ۱۰ مهر مقالات خود را به پست الکترونیکی info@defadocs.ir ارسال کنند.
انتهای پیام

source