شهره لرستانی با انتشار ویدئویی در فضای مجازی از بهبود نسبی وضعیت جسمی خود پس از ابتلاء به کرونا خبر داده است. او که همچنان به دلیل عوارض ناشی از بیماری به سختی صحبت می‌کند، در عین حال به فیلم‌ها و سریال‌هایی اشاره کرده است که صداوسیما و وزارت ارشاد مجوز ساختشان را به او ندادند. او با طنزی تلخ می گوید: فکر می کردم اسکار بگیرم اما کرونای نوع دلتا گرفتم!
به گزارش ایسنا، شهره لرستانی ـ بازیگر و کارگردان ـ که چند روزی است در پی ابتلاء به ویروس کرونا در بیمارستان بستری است، در ویدیویی کوتاه با بیان اینکه امروز حالش بهتر است و دعاهای خیر مردم به او می‌رسد، می‌گوید: من فکر می‌کردم اسکار می‌گیرم ولی کرونای دلتا گرفتم! البته بی‌خود هم نبود که اسکار نگرفتم زیرا هیچ‌وقت کسی حمایت نکرد که فیلم‌هایم را بسازم و به جایی راه پیدا کند و حتی به جشنواره فجر برسد!
این بازیگر ادامه می‌دهد: این‌ها اصلا مهم نیست؛ من احساس می‌کنم تمام آن فیلم‌ها را ساخته‌ام؛ «موندنی» را ساخته‌ام، «فال» را ساخته‌ام، حتی «ودود» را هم ساخته‌ام؛ تمام فیلم‌هایی که در این سال‌ها چه در صداوسیما و چه در ارشاد رد شد. تمام سریال‌هایی که می‌خواستم با آن‌ها مردم را شاد کنم و اجازه ندادند کارگردانی کنم.
بازیگر طنزهای تلویزیونی در ادامه با گله‌مندی از مانع تراشی‌ها برای ساخت کارهای سینمایی و تلویزیونی‌اش می‌گوید: اسیر ترس نیستم. از مرگ نمی ترسم. از اینکه تاثیرگذاری‌ام را در زمان حیاتم کامل انجام ندادم، ناراحتم. اگر روزی از این دنیا بروم و کارم را به عنوان یک انسان کامل انجام نداده باشم پیش خدا مسوولم. من برای شاد کردن مردم، برای حضور معنوی، برای حضور اندیشه‌ای و ساختن قصه‌های مختلف به دنیا آمده‌ام و وظیفه و رسالتم را باید انجام دهم. امیدوارم تمام کسانی که به هر شکلی مانع شدند بالاخره به خودشان بیایند و بدانند که آدم‌های جدیدی هم باید به این تلویزیون و سینما راه پیدا کنند و بتوانند حرف‌های تازه بزنند. دنیا فقط برای عده کمی نیست و زندگی فقط به چند جور اندیشه محدود نمی‌شود.
لرستانی اضافه می‌کند: برای همه بیماران از خدا طلب شفای الهی دارم. من اسم بزرگ خداوند ـ ودود ـ را برای خودم انتخاب کردم و امیدوارم زیر سایه خداوند همیشه عاشق و رب الودود بالاخره یک روز در کوچه من هم چراغانی شود و من هم اجازه داشته باشم درد مردمم را ولو به طنز بسازم.
این بازیگر در پایان می‌گوید: از دعاهای همه شما ممنونم؛ اگر نماندم حلال کنید و اگر ماندم برایم دعای خیر کنید تا بتوانم سهمم و رسالتم را به عنوان انسانی که بار هنری را به دوش می‌کشد انجام دهم.
انتهای پیام

source